Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore - Shpallje për traktorë, moto-kultivatorë, makina lidhëse dhe makina tjera bujqësore në shitje.

Pavarësisht nëse jeni një fermer i ri që kërkoni të blini traktorin tuaj të parë, ose një fermer më i vjetër që kërkon të azhurnojë, ne kemi atë që ju nevojitet.


Ne ofrojmë një larmi të gjerë të makinave bujqësore si traktorë, moto-kultivatorë, makina lidhëse, makina korrëse dhe makina të tjera bujqësore në shitje në MerrJep.com.

Shikoni shpalljet për makina bujqësore dhe pyllore të llojeve dhe markave të ndryshme. Gjeni ofertën ideale në mesin e 62.409 shpalljeve për makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com.

02 Tet 00:06
Linku:
Pjesët rezerve , Ferizaj

Shiten Gumat

Shitësit të Besuar
02 Tet 00:06
Linku:
Pjesët rezerve , Ferizaj

Shiten Gumat 16.C

Shitësit të Besuar
02 Tet 00:06
Linku:
Makina korrëse , Ferizaj

Shiten Mullinat

Shitësit të Besuar
02 Tet 00:06
Linku:
Pjesët rezerve , Ferizaj

Shitet Guma

Shitësit të Besuar
02 Tet 00:06
Linku:
Pjesët rezerve , Ferizaj

Shiten Gumat

Shitësit të Besuar

Sot 13:50 Traktorë , Besianë

shes rakovic 65

Sot 13:50 Të tjera , Lipjan

PLUG 756 VISOKI

500 EUR

Sot 13:48 Të tjera , Lipjan

PLUG VISOKI

800 EUR

Sot 13:44 Makina korrëse , Lipjan

HEDER 4 REDA

3 500 EUR

Sot 13:44 Makina lidhëse , Lipjan

Gume 16 c

45 EUR Price Reduced

Sot 13:44 Të tjera , Lipjan

Krunjač

200 EUR Price Reduced

Sot 13:44 Të tjera , Lipjan

SIP DVOREDNI

4 800 EUR

Sot 13:43 Të tjera , Lipjan

Krunjač

860 EUR

Sot 13:25 Traktorë , Viti

Shitet same explorer 90 me turbo 4x4

17 500 EUR

Sot 13:15 Pjesët rezerve , Ferizaj

Rimorki 16

Sot 13:14 Traktorë , Ferizaj

Imt 539

Sot 13:13 Të tjera , Viti

Matorre per 558

Sot 13:12 Të tjera , Ferizaj

Pllug tek

250 EUR

Sot 13:12 Të tjera , Ferizaj

Rrota per plluqi 755

Sot 13:12 Traktorë , Ferizaj

Imt 533

Sot 13:11 Të tjera , Ferizaj

Grebuj me rrypa

Sot 13:11 Të tjera , Ferizaj

Kosa 1.35

Sot 13:10 Të tjera , Ferizaj

Vllaqa me 4 kri

Sot 13:10 Të tjera , Gjilan

Shiten Kofet 25 kg

Sot 13:09 Të tjera , Ferizaj

Krilla per 533-539

Sot 13:09 Të tjera , Ferizaj

Mullina per blurje

Sot 13:09 Traktorë , Ferizaj

Imt 539

Sot 13:09 Të tjera , Ferizaj

kabina per 533-539

Sot 13:08 Të tjera , Ferizaj

Plluq 755 te nalte

Sot 13:08 Të tjera , Ferizaj

Tanira me 5 fleta

Sot 13:00 Të tjera , Malishevë

Ram

700 EUR

Sot 12:54 Traktorë , Skenderaj

shitet fergosani

Sot 12:49 Të tjera , Ferizaj

Mulli

Sot 12:48 Traktorë , Prishtinë

IMT 542 me komplet pajisjet

Sot 12:32 Traktorë , Vushtrri

JOHN DEERE 6200

1 EUR

Sot 12:31 Traktorë , Vushtrri

MASSEY FERGUSON 4245

1 EUR

Sot 12:28 Pjesët rezerve , Besianë

Valak

1 EUR

Sot 12:19 Të tjera , Ferizaj

Mulli Lifam

200 EUR

Sot 12:18 Të tjera , Ferizaj

Mulli

250 EUR

Sot 12:12 Traktorë , Skenderaj

Shitet traktorit i ri

Sot 12:02 Të tjera , Klinë

Shes 23 rena imt

1 EUR

Sot 12:02 Të tjera , Ferizaj

Rimorkio ne gjendje shum te mir

Sot 12:01 Të tjera , Klinë

Shes kolic trepqes goma 16

1 EUR

Sot 12:01 Të tjera , Ferizaj

Guma me bandash 7.50.16 14 pal per Rimorkio

250 EUR

Sot 12:00 Të tjera , Ferizaj

Rimorkio me big rrotulluese

Sot 11:59 Të tjera , Klinë

Shes 755

1 EUR

Sot 11:58 Të tjera , Ferizaj

Mulli

250 EUR

Platforma MerrJep.com ofron mundësi të madhe zgjedhjeje të makinerive bujqësore të reja dhe të përdorura. Makina bujqësore si traktorë, pompa për ujitje. presa, makina mbjellëse, pllugj, mbjellëse gruri dhe shumë makina tjera bujqësore mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Markat më të njohura të traktorëve në shitje


Traktorët John Deere, IMT, Massey Ferguson dhe Fiat të ofruara nga MerrJep janë disa nga markat më të kërkuara në industrinë e bujqësisë.


Shfletoni faqen tonë dhe gjeni shpallje për traktor në shitje me ofertat dhe çmimet më të arsyeshme në Kosovë, në mesin e 23.719 shpalljeve në këtë kategori.


Makina bujqësore dhe shtojca në shitje


Ofertat me çmimet më të volitshme për makina bujqësore dhe shtojca në MerrJep.com. Gjeni pjesë lidhëse për makina bujqësore dhe makina lidhëse dhe punoni tokën me mjetet e nevojshme për makineritë tuaja.

Përveç makinerive të ndryshme bujqësore, në këtë kategori ju mund të gjeni edhe shtojca të tyre si kositëse, moto-kultivatorë, pllugj, presa, makina mbjellëse, mbjellëse gruri, makina lidhëse, dhe makina tjera bujqësore në shpalljet për makina bujqësore.


Gjeni makinerinë e duhur bujqësore shpejt dhe lehtë në MerrJep


Për të gjetur më lehtë makinerinë bujqësore apo pyllore që kërkoni, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të makinerive bujqësore.

Filtrimi i shpalljeve mund të bëhet duke përfshirë llojin e makinerisë bujqësore dhe çmimin. Duke përdorur filtrat për kërkim ju do të shihni shpallje apo rezultate të kërkimit me veçoritë të cilat ju keni zgjedhur.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione