Shpallje për traktorë, moto-kultivatorë, makina lidhëse dhe makina tjera bujqësore në shitje.

Blej traktorë, moto-kultivatorë, makina lidhësemakina korrëse dhe makina të tjera bujqësore në MerrJep.com. Shiko shpalljet për makina bujqësore dhe pyllore të llojeve dhe markave të ndryshme. Gjej ofertën ideale në mesin e 55.597 shpalljeve për makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Sot 13:59 ,

Shitet rami

450 EUR

Sot 13:53 ,

trakor

Sot 12:50 ,

Shitet

1 000 EUR

Sot 12:37 ,

traktor

1 EUR

Platforma MerrJep.com ofron mundësi të madhe zgjedhjeje të makinerive bujqësore të reja dhe të përdorura. Makina bujqësore si traktorë, pompa për ujitje. presa, makina mbjellëse, pllugj, mbjellëse gruri dhe shumë makina tjera bujqësore mund t'i gjeni në MerrJep.com.

Traktora në shitje në gjithë Kosovën

Shpalljet për shitje të traktorëve të markave Lamborghini, IMT, Massey Ferguson, Fiat, Deutz Fahr, John Deere dhe marka tjera të njohura i gjeni në kategorinë "Traktorë". Gjeni shpallje për traktorë në shitje me ofertat dhe çmimet më të arsyeshme në Kosovë, në mesin e 20.530 shpalljeve në këtë kategori.

Makina bujqësore dhe pyllore në shitje

Gjeni ofertat me çmimet më të volitshme për makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com.

Blej makina bujqësore si pompa për ujitje. presa, makina mbjellëse, pllugj, mbjellëse gruri, makina lidhëse, dhe makina tjera bujqësore në shpalljet për makina bujqësore. 

Për të gjetur më lehtë makinerinë bujqësore apo pyllore që kërkoni, përdorni filtrat për kërkim përfshirë llojin e makinerisë dhe çmimin. Duke përdorur filtrat për kërkim ju do të shihni rezultatet e kërkimit me veçoritë të cilat ju keni zgjedhur.
Në fillim