Gjilan | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 50
Same , 22
Deutz Fahr , 15
TAFE , 1
IMT , 263
John Deere , 14
30 Korr 11:27 ,

Ford

28 Korr 11:08 ,

Shes

3 000 EUR

27 Korr 23:34 ,

Shitet

3 000 EUR

27 Korr 21:27 ,

Imt 539

2 300 EUR

23 Korr 10:35 ,

Traktor

19 Korr 21:07 ,

Imt 539

3 800 EUR

19 Korr 10:57 ,

Massey ferguson 1080

6 500 EUR

19 Korr 10:49 ,

Imt 58

3 600 EUR

19 Korr 10:36 ,

Ford 4000

4 200 EUR

16 Korr 21:37 ,

Traktor

3 700 EUR

12 Korr 12:44 ,

Rakovic 60

950 EUR

12 Korr 12:36 ,

Traktor imt 558

950 EUR

12 Korr 12:27 ,

Motorr per traktor

950 EUR

07 Korr 20:37 ,

Steyr 988

5 900 EUR

06 Korr 20:39 ,

shitet

1 800 EUR

19 Qer 09:25 ,

Buher

1 000 EUR

16 Qer 13:30 ,

Shes

6 500 EUR

Në fillim