Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura nga modele dhe marka tjera si Mercedes, Daewoo, Kubota dhe marka tjera në shitje.

Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni ofertat më të mira për makina ndërtimi në MerrJep.


Shikoni shpalljet për makina ndërtimi në shitje dhe gjeni makina të modeleve dhe markave të ndryshme si: eskavator, kamion, skele ndërtimi, makina shpuese, mini bagera dhe lloje tjera të makinerive ndërtuese në MerrJep.com.

Sot 19:03
Linku:
Makina ndërtimi  ·  Prizren

Kran

2 EUR


Sot 23:29 Makina ndërtimi  ·  Ferizaj

Skele Me qera

2 EUR

Sot 22:59 Makina ndërtimi  ·  Ferizaj

Kombi Volkswagen-VW Lt 2.5 turbo diesel 1vit Rks

3 350 EUR

Sot 22:59 Makina ndërtimi  ·  Pejë

Lift 26 metrra nga zvicrra

3 500 EUR

Sot 22:18 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Shitet - Vinq Linde

12 000 EUR

Sot 22:18 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Shitet - Cisterna per cement

9 100 EUR

Sot 22:13 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Shitet - Gjysme-Rimorkio

6 200 EUR

Sot 22:13 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Shitet-Kolic kiper

1 EUR

Sot 22:12 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Shitet - Gjysme-Rimorkio

4 500 EUR

Sot 22:11 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Shitet - Rimorkio kiper

1 EUR

Sot 20:39 Makina ndërtimi  ·  Prishtinë

Atego.kipper me dogan

Sot 19:03 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Kran

2 EUR

Sot 18:26 Makina ndërtimi  ·  Mitrovicë

Maqin per plastik

2 900 EUR

Sot 18:21 Makina ndërtimi  ·  Pejë

Gjenerator Deutz 80kva

Sot 18:21 Makina ndërtimi  ·  Pejë

Bobcat T3571

Sot 13:26 Makina ndërtimi  ·  Pejë

Sajlle

Sot 11:59 Makina ndërtimi  ·  Pejë

Shes bagerin shum ne gjendje te mir

Sot 11:46 Makina ndërtimi  ·  Prishtinë

i shitur

10 500 EUR

Sot 10:41 Makina ndërtimi  ·  Malishevë

Shitet bager fiat hitachi ex215

35 000 EUR

Sot 10:36 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Auto Bartje ( Shlep ) 24/7 On

Sot 10:09 Makina ndërtimi  ·  Prizren

CNC i rri 2023

1 EUR

Online
Sot 04:29 Makina ndërtimi  ·  Prizren

Piruner LINDE H16

6 000 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 20:28 Makina ndërtimi  ·  Ferizaj

Kompresor hillt

Dje 19:31 Makina ndërtimi  ·  Vushtrri

kombi t4

Dje 17:59 Makina ndërtimi  ·  Vushtrri

Ipet krani me qera

Dje 16:55 Makina ndërtimi  ·  Prizren

maqina per Gipser PFT G4

12 500 EUR

Dje 12:00 Makina ndërtimi  ·  Prishtinë

Kamion traktor koke Renault 420

16 000 EUR

Përzgjedhje e madhe e makinave të ndërtimit të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Gjej makina ndërtimi në mesin e 6.546 shpalljeve për makina ndërtimi si eskavatorë, kamionë, mini bagera, skele ndërtimi dhe makineri tjera ndërtimi në MerrJep.com.


Gjej makina ndërtimi shpejt dhe leht në MerrJep.com


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit I shtëpisë suaj. Gjej makina ndërtimi me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet eskavatorë, rimorkio, kamionë, mini bagera, skele ndërtimi, makina shpuese dhe lloje tjera të makinave ndërtimi.


Kërkoni makina ndërtimi në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje


Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje si eskavatorë, skele ndërtimi, makina shpuese, rimorkio, mini bagera dhe lloje tjera ndërtimi si Bager Volvo L150 E lug ngarkuese 5m3, Bager Daewoo 400 lug ngarkuese 4m3, Bager Hitaqi 270, Kombi Mercedes Sprinter CDI, Autobartje Kran, Mini eskavator Kubota Kx 57-4, Kombi T6, Kamion Mercedes Actros 41-43 dhe makina tjera ndërtimi.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione