Bagera të ri dhe të përdorur në shitje | MerrJep.com Shpallje

Shfletoni inventarin tonë të bagerave të rinj dhe të përdorur për shitje në MerrJep.com. Gjeni bagera të markave më të njohura të makinerive ndërtuese të përshtatshëm për gërmime, ndërtime, prishje si dhe veprimtari tjera në fushën e ndërtimit.


Në këtë kategori ju mund të gjeni bagera të markave më cilësore duke përfshirë JCB, Kran, Liebherr, Yanmar, Shaef, Hitachi, Caterpillar, Volvo dhe marka tjera të bagerave në shitje

23 Pri 09:55 ,

Bager Hutter Kato 70

13 000 EUR

Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për bagera në shitje. Kërkoni bagera të ri dhe të përdorur në shitje në mesin e mijëra shpalljeve për makineri ndërtimi në MerrJep.com dhe zgjedhni bagerin që i përshtatet veprimtarisë suaj.


Filtroni shpalljet apo shënoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni bagera me specifika që juve ju duhen, pa humbur kohë, vetëm me një klikim.


Bagera nga markat më të njohura në shitje


Punoni në fushën e ndërtimit dhe jeni të interesuar të bleni bagera të ri apo të përdorur me çmime të arsyeshme? Nëse po, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


Filloni kërkimin tuaj me një fjalë kyçe të vetme në kutinë e kërkimit. Nga atje, ju mund të ngushtoni rezultatet sipas markës, shitësit, çmimit dhe veçorive tjera.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar bagera të ri apo të përdorur, këto janë markat më të njohura të bagerave që mund t'i gjeni në këtë kategori: JCB, Kran, Liebherr, Yanmar, Shaef, Hitachi, Caterpillar, Volvo dhe shumë të tjerë.


Regjistro shpallje falas dhe shit bagera në MerrJep.com


Posedoni bager që nuk e përdorni më dhe jeni i interesuar ta shisni atë? Platforma MerrJep.com iu oforn mundësinë të regjistroni shpallje falas për bagera në shitje. Plotësoni formularin e regjistrimit me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë që doni të shisni dhe vendoseni atë në mesin e mijëra blerësve potencial për bagera në shpalljet ditore të MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione