Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Crafter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW Crafter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Jan 12:09 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Deçan

Vw Crafter Me ftofje

11 000 EUR

10 Nën 08:06 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Prizren

Crafter 2.5 TDi + Klim 6 shpejtsi 049-182-997

1 EUR

30 Tet 12:03 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Prishtinë

Mini bus

18 000 EUR

11 Jan 18:53 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Pejë

vw crafter U SHIT.....

7 500 EUR

17 Sht 08:24 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Mitrovicë

VW Crafter

13 Sht 19:31 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Pejë

Crafter

29 Maj 22:11 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Vushtrri

VW Crafter 2.0 BiTDI CH

02 Maj 01:17 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Prizren

Minibus Crafter 2.5 Nafte

10 800 EUR Price Reduced

25 Mar 21:16 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Mitrovicë

VW Crafter 2.0 BiTdi CH

29 Jan 12:02 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Drenas

buss

12 000 EUR Price Reduced

05 Jan 13:59 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Ferizaj

VW Crafter -Lift2.0 TDI 2013 me tabela te Austris

13 990 EUR

01 Dhj 11:28 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Prishtinë

Minibus Wv Crafter

14 900 EUR

04 Nën 20:35 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Ferizaj

VW Crafter

11 000 EUR

29 Tet 22:01 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Prishtinë

Shitet kombi

12 000 EUR

01 Gush 23:01 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Pejë

Shitet mini bus ww crafter

30 Jan 20:21 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Prishtinë

Sprinter 2009 Cmim te ulët

15 Maj 21:28 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Pejë

Shiten dy kombi busa vwCrafter

25 Gush 18:53 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Prishtinë

Autubus

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW Crafter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione