Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Të gjitha në Kosovë

208 , 1
301 , 1
Caddy , 15
Crafter , 20
LT , 55
T5 , 11
Transporter , 130

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:24 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Pejë

VW T6 2.0 TDI 2014 me Klim Navi

Dje 17:16 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Ferizaj

Shitet Spojleri

Dje 10:00 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Prishtinë

Rimorkio prekolic prekolica në Mazgit qmimin foto

11 Shk 16:30 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Burim

Shitet Kombi VW T5 1.9

1 EUR

30 Jan 12:09 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Deçan

Vw Crafter Me ftofje

11 000 EUR

22 Jan 00:09 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Shitet VWt6 -transporter

26 Dhj 14:47 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Prishtinë

VW T5 2007

9 000 EUR

06 Dhj 20:31 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

VW t4

1 600 EUR

10 Nën 08:06 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Prizren

Crafter 2.5 TDi + Klim 6 shpejtsi 049-182-997

1 EUR

30 Tet 12:03 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Prishtinë

Mini bus

18 000 EUR

27 Tet 23:38 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

shitet t4

3 500 EUR

07 Tet 21:34 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

t4 i posa ardhur nga gjermanija

31 Gush 19:02 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Vw transporter

4 500 EUR

22 Gush 20:47 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Ferizaj

XHEKI-shitet kamjoneta lt35 kiper 3 ant

18 Gush 04:02 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Gjilan

Kamion

10 000 EUR

17 Qer 17:28 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Shitet cedy 1.9 automatik i ardhur prej ch

26 Maj 10:15 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Caddy  ·  Prizren

Shitet pikapi

1 400 EUR

19 Maj 00:28 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Deçan

Vw Lte 2.5 Disel

6 200 EUR

18 Maj 23:54 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Deçan

VW Lte 35 2.5 Disel

6 200 EUR

11 Pri 18:39 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

VW T4

6 500 EUR

09 Pri 09:24 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Gjakovë

Shitet t5

4 600 EUR

28 Mar 17:45 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

shitet kombi

21 Shk 15:32 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Pikap Caddy, 2005

21 Shk 11:56 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Caddy  ·  Therandë

VW CADDY 1.9 TDI KLIM-08

18 Shk 18:01 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Cross Touran 2.0 viti 2011 175 ps full estra rks ne gjendje

9 500 EUR

14 Shk 21:24 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Setra

11 Shk 16:07 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Minibus, Autobus, setra

5 500 EUR

06 Shk 22:16 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Transporter  ·  Klinë

VW T4

06 Shk 22:07 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Transporter  ·  Pejë

WV T4

26 Jan 14:37 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Caddy  ·  Therandë

VW CADDY

16 Jan 19:52 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Burim

VW T4

3 599 EUR

11 Jan 18:53 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Crafter  ·  Pejë

vw crafter U SHIT.....

7 500 EUR

28 Dhj 22:26 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Ferizaj

XHEKI-u shit flm kamjoneta T5 1.9TDI

19 Dhj 23:27 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Transporter  ·  Prizren

shitet kombi

4 000 EUR

04 Dhj 19:35 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Shitet t4 1.9

2 800 EUR

30 Sht 20:54 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Viti

Minibus lt46 1 vit rks

27 Sht 16:08 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Prishtinë

T5 me ulse

78 EUR

24 Qer 11:43 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Mitrovicë

Lt 28 2.5 viti 88

1 200 EUR

22 Qer 20:08 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Ferizaj

XHEKI-u shit

21 Qer 14:21 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Ferizaj

Kamionet Lt 35

2 500 EUR

31 Maj 02:27 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Ferizaj

Kamionet Lt 35

2 500 EUR

13 Maj 20:37 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Transporter  ·  Mitrovicë

Shes Kamioneten 1.7 Fabrikisht

13 Pri 00:44 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes T4 2.5 TDI Viti 2003

08 Pri 01:20 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Prishtinë

Lt 32 Viti 2005 I sapo ardhur nga gjermania Kilometrat 195

1 EUR

10 Mar 17:55 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Kamioneta T4

26 Shk 19:37 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Prishtinë

Lt 32 Viti 2005 I sapo ardhur nga gjermania Kilometrat 195

1 EUR

25 Shk 23:00 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Prishtinë

T5 1.9 TDI me dupell kabin Me dogan

17 Jan 23:28 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shitet VW T2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione