Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Pri 20:34 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

T4 Kombi

45 EUR

15 Pri 20:28 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

T4 Kombi

55 EUR

22 Jan 00:09 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Shitet VWt6 -transporter

06 Dhj 20:31 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

VW t4

1 600 EUR

27 Tet 23:38 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

shitet t4

3 500 EUR

07 Tet 21:34 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

t4 i posa ardhur nga gjermanija

31 Gush 19:02 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Vw transporter

4 500 EUR

11 Pri 18:39 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

VW T4

6 500 EUR

28 Mar 17:45 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

shitet kombi

18 Shk 18:01 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Cross Touran 2.0 viti 2011 175 ps full estra rks ne gjendje

9 500 EUR

14 Shk 21:24 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Setra

11 Shk 16:07 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Minibus, Autobus, setra

5 500 EUR

16 Jan 19:52 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Burim

VW T4

3 599 EUR

04 Dhj 19:35 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Shitet t4 1.9

2 800 EUR

13 Pri 00:44 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes T4 2.5 TDI Viti 2003

10 Mar 17:55 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Kamioneta T4

17 Jan 23:28 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shitet VW T2

15 Jan 03:19 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet ose Ndërrohet me kerr , kamjonet

4 000 EUR

09 Jan 17:22 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet Ose Nderrohet me Kerr , Kamjonet

4 000 EUR

30 Dhj 16:35 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

VW T4 1.9 TDI Me dogan

1 EUR

30 Dhj 16:35 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

VW T4 1.9 TDI Me dogan

1 EUR

05 Dhj 11:56 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

t4 2.5 tdi

2 900 EUR

05 Dhj 11:55 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

shitet t4 2.5 tdi

03 Dhj 14:53 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Crafter 35 I ardhur nga Ch me klim 2008

1 EUR

25 Sht 20:49 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shiten Gomat me bandash per Kombi T2-T3-T4

1 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

vw t4 1997

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

vw t4 1997

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

vw t4 1997

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

vw t4 1997

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

07 Sht 01:14 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes vw t4

2 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione