Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | Scarabeo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Scarabeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 20:53 Skuter , Vushtrri

Aprilla 125

450 EUR

12 Mar 21:39 Skuter , Ferizaj

Aprilia scaraneo 125cc 2013

1 800 EUR

03 Mar 21:17 Të tjera , Prizren

Motor

200 EUR

03 Mar 18:31 Skuter , Vushtrri

Aprilla 125

22 Shk 07:51 Skuter , Prishtinë

Aprilia Scarabeo Grand Skuter 500cc

1 999 EUR

Viti: 2021
16 Jan 08:01 Skuter , Pejë

Aprilia Scarabeo 500Cc

1 600 EUR

13 Sht 18:47 Skuter , Gjilan

Skuter

950 EUR Price Reduced

Viti: 2002
18 Korr 23:53 Skuter , Gjakovë

shitet

2 600 EUR

Viti: 2003
19 Qer 17:32 Skuter , Prishtinë

Aprilia Scarabeo 125

650 EUR

Viti: 2002
15 Qer 15:03 Skuter , Prishtinë

Shitet Skuteri 100cc

900 EUR

Viti: 2004
15 Qer 10:15 Skuter , Prishtinë

Shitet Skuteri 100cc

900 EUR

Viti: 2004
11 Maj 17:57 Skuter , Besianë

Shitet Aprilia 125cc i ardhur nga Zvicra

1 200 EUR

Viti: 2001
10 Maj 20:22 Skuter , Mitrovicë

Aprilia scarabeo

1 100 EUR

Viti: 2004
05 Pri 12:14 Skuter , Prishtinë

Aprilia Scarabeo 125cc

850 EUR

02 Pri 01:44 Skuter , Pejë

Aprilia Scarabeo 125Cc

950 EUR

Viti: 2002
01 Pri 15:07 Skuter , Prishtinë

Aprilia Scarabeo 125cc

790 EUR

Viti: 2009
04 Nën 12:45 Skuter , Gjakovë

GrandSkuter Aprilia Scarabeo 500Cc i doganuar ����

1 650 EUR

Viti: 2004
24 Sht 13:58 Skuter , Gjakovë

shitet

1 650 EUR

Viti: 2004
27 Korr 23:47 Skuter , Prizren

Aprilia scarabeo

600 EUR

Viti: 2003
26 Korr 03:33 Skuter , Prizren

U SHIT.... Ja paft hajrin pronar irri

1 500 EUR

Viti: 2007
10 Korr 17:53 Skuter , Prizren

Aprilia 125cc

750 EUR

Viti: 2002
06 Korr 20:21 Skuter , Gjilan

Skuter Aprilia 500cm

Viti: 2003
30 Qer 18:03 Skuter , Ferizaj

Aprilia 125 cc viti prodhimit 2013

2 000 EUR

Viti: 2013
24 Qer 22:57 Skuter , Prishtinë

Shitet Aprillia scarabeo 125 cc

800 EUR

Viti: 2005
10 Qer 23:04 Skuter , Dardanë

Shitet Aprilia

1 700 EUR

Viti: 2007
24 Maj 22:09 Skuter , Shtime

Aprilia Scarabeo 125 cc

1 200 EUR

Viti: 2009
22 Maj 12:30 Skuter , Shtime

Aprilia Scarabeo 2009

1 200 EUR

Viti: 2009
13 Pri 15:46 Skuter , Gjilan

Skuter

1 000 EUR

Viti: 2007
26 Dhj 20:21 Skuter , Ferizaj

Aprilia scarabeo 125cc i doganuar

1 900 EUR

Viti: 2013
14 Korr 11:05 Skuter , Ferizaj

Aprilia scarabeo 500

2 000 EUR

Viti: 2003
10 Korr 22:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

aprila

1 850 EUR

Viti: 2003
01 Korr 18:40 Skuter , Therandë

Aprilia Scarabeo 500ie

2 500 EUR

Viti: 2007
10 Qer 20:54 Skuter , Ferizaj

aprilia scarabeo 500 kubik

2 200 EUR

Viti: 2003
09 Pri 20:27 Të tjera , Viti

Bicikletë

85 EUR

Viti: 2010
09 Pri 15:20 Skuter , Prishtinë

Shitet

1 550 EUR

Viti: 2011
29 Mar 20:28 Skuter , Dardanë

Posavc

400 EUR

Viti: 2000
01 Mar 18:58 Skuter , Gjilan

aprila

1 850 EUR

Viti: 2003
24 Shk 18:30 Skuter , Prishtinë

Shitet Aprilia scarabeo 125cc

1 395 EUR Price Reduced

Viti: 2011
19 Shk 20:08 Skuter , Prizren

Aprillia 500cc

2 100 EUR

Viti: 2003
30 Dhj 15:37 Skuter , Klinë

Shes ndrroj aprilia

200 EUR

Viti: 2008
24 Nën 21:49 Skuter , Vushtrri

Aprilia Scarabeo 500

Viti: 2003
23 Tet 13:09 Skuter , Pejë

shitet motorri aprillia 125c scarabeo

Viti: 2000
17 Tet 10:09 Skuter , Gjilan

Skuter

Viti: 2004
15 Sht 09:21 Skuter , Ferizaj

Aprilia viti 2013 me dogan nga zvicrra

Viti: 2013
24 Korr 23:17 Skuter , Pejë

Aprilia scarabeo 150

10 EUR

Viti: 2000
01 Korr 13:40 Skuter , Pejë

Aprilia scarabeo 250ie

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Scarabeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione