Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta Kros dhe Enduro të ri dhe të përdorur në shitje

Adly , 70
Aeon , 24
Aixam , 21
Aprilia , 131
Arctic Cat , 11
Baotian , 6
Barossa , 8
Bashan , 7
Benelli , 1
Beta , 38
Bimota , 16
BMW , 55
BRP , 1
BSA , 1
Buell , 1
Cagiva , 48
CFMOTO , 4
CPI , 3
Daelim , 2
Derbi , 20
Ducati , 9
E-Ton , 2
Explorer , 5
Gasgas , 41
Generic , 5
Gilera , 45
Gorilla , 2
Honda , 728
Husaberg , 17
Husqvarna , 106
Hyosung , 7
Indian , 2
Italjet , 4
Jawa , 5
Jinling , 3
Kawasaki , 412
Keeway , 1
Kimi , 1
Kingway , 1
KTM , 963
Kymco , 16
Laverda , 8
Lifan , 44
Linhai , 1
Malaguti , 6
MBK , 10
Motobi , 3
Motowell , 6
Mz , 15
Online , 11
Pegasus , 2
Peugeot , 12
PGO , 2
Piaggio , 3
Polaris , 2
Puch , 8
Quadro , 2
Rieju , 2
Rivero , 1
Sachs , 5
Sherco , 5
Shineray , 95
Skyteam , 6
SMC , 2
Suzuki , 459
SYM , 3
TM , 5
Triton , 1
Triumph , 3
Vespa , 48
Yamaha , 1122
Zhongyu , 5

Kategoria Motor Kros dhe Enduro në shitje është vendi i duhur për të gjetur modele të ndryshme të motorr Kros në shitje në Kosovë.

Zbuloni seleksionin më të mirë të motorrave Kros në shitje në Kosovë në Merrjep, duke përfshirë modele të kërkuara si Mini Kros, Kros 125cc, Kros 250cc, Kros 50cc, Kros 200cc, të brendeve Kawasaki, KTM, Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kymco dhe shumë modele të tjera.

Sot 02:36 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Motocross 250cc

Sot 00:04 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Honda Varadero XL 125

2 100 EUR

Viti: 2002
Dje 22:12 Auto sallon Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Suzuki 350 kubik

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:37 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Bmw Kros me dogan

Dje 16:35 Kros/Enduro  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Beta 300cc

6 600 EUR

Dje 12:22 Kros/Enduro  ·  Gasgas  ·  Enduro  ·  Ferizaj

GasGas 300Cc 2T

1 650 EUR

Dje 11:22 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX-F  ·  Malishevë

Ktm 350

Dje 08:58 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX-F  ·  Malishevë

Ktm 350 2017

Dje 00:00 Kros/Enduro  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Beta 300cc 2017

4 750 EUR

16 Maj 22:29 Kros/Enduro  ·  Gasgas  ·  Enduro  ·  Prishtinë

Gasgas ec300

5 100 EUR

16 Maj 13:57 Kros/Enduro  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Kros 250cc Baj ndrrim me atv

750 EUR Price Reduced

15 Maj 21:30 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shes KTM 400cc

2 400 EUR

15 Maj 19:32 Kros/Enduro  ·  Husaberg  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motorr husaberg 450 viti 2013 me dokumenta

39 EUR

15 Maj 13:56 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Pejë

KTM 350 EXC-F SixDays 2015

5 500 EUR

14 Maj 23:33 Kros/Enduro  ·  Husqvarna  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Husqvarna 200cc

1 450 EUR

14 Maj 12:50 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Mitrovicë

KTM

3 500 EUR

14 Maj 12:02 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Honda Dominator 650cc

1 400 EUR

14 Maj 11:45 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motokross 50cc

820 EUR

14 Maj 10:51 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Gjilan

KTM 350

7 500 EUR

14 Maj 10:35 Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Suzuki V strom dl 650cc

13 Maj 20:10 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Kawasaki 250cc

2 850 EUR

13 Maj 18:20 Kros/Enduro  ·  Kingway  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ne gjendje shum Te mire

7 500 EUR

12 Maj 23:11 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Skenderaj

Ktm

3 700 EUR

09 Maj 16:53 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ktm 690 smc r 2020

45 EUR

Motorr Kros në shitje


Merrjep është burimi juaj i vetëm për zbulimin e një game të gjerë të modeleve të Motor Kros, duke përfshirë Kros Enduro, Kros 125cc, Mini Kros, Kros Enduro dhe modele të tjera të brendeve Kawasaki, KTM, Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kymco dhe shumë modele të tjera.


Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit për motorra në shitje Kosovë duke përdorur fjalët kyçe si “motorra merrjep”, “motor Kros”, ”MerrJep Kros”, “Kros 250cc”, “Kros 50cc”, “Kros 200cc” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja me kërkimin tuaj për Motorr Kros në shitje.


Përditësohemi vazhdimisht me ofertat më të fundit të motorrave Kros dhe ofrojmë çmime të konkurrueshme dhe shërbim cilësor të cilët ju ndihmojnë në zgjedhjen tuaj për motorra Kros në shitje.


Si të gjeni Kros-in tuaj të Preferuar?


Kërkoni sipas Modelit: Përdorni filtrat tanë të lehtë për përdorim për të lehtësuar kërkimin tuaj duke specifikuar modelin tuaj të dëshiruar, si "Kros 125cc”, ”Kros 250cc”, “Kros 200cc”, apo “Kros 50cc”. Kjo e lehtëson kërkimin tuaj, duke siguruar që të gjeni Motor Kros që përputhet me preferencat tuaja.


Shfletoni Listat
Zbuloni listat e detajuara të shpalljeve për motorra të lirë në shitje në kategorine Merr jep motorra me imazhe të cilësisë së lartë dhe përshkrime të plotësuese. Merrni një pamje të afërt të motorrave Kros në shitje të disponueshme për shitje, nga dizajni i jashtëm deri te karakteristikat e brendshme.


Krahasoni dhe Vendosni
Krahasoni opcione të ndryshme për motorra Merrjep duke marrë në konsideratë faktorë si çmimi, kilometrazha, viti i prodhimit dhe karakteristikat shtesë. Merrni një vendim të informuar për motorr Kros në shitje që përshtatet më së miri nevojave tuaja.


Shisni motorr Kros në MerrJep


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, makina bujqësore, telefona, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.


Prandaj, nëse keni një motorr Kros në shitje për ta ofruar për shitje, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas për shes blej motorra dhe ta vendosni atë në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për Kros me frazën e kërkimit "Kros në shitje" në kategorinë Motorra MerrJep.


Në mënyrë që shpallja juaj të jetë më e suksesshme, ne ju rekomandojmë të vendosni modelin apo vitin e prodhimit, historinë e motorrit, gjendjen fizike si dhe riparimet që keni bërë në të.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione