Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Cagiva Të gjitha në Kosovë

Mito , 16
Motocross , 89
Raptor , 4
WMX , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Qer 13:00 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Kastriot

Cagiva supercity 150cc 2 T

1 000 EUR

02 Shk 18:25 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Kros asfalltit

580 EUR

10 Nën 14:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Pejë

Sportak bandit 600cc������

1 100 EUR

09 Sht 13:53 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Kros

700 EUR

03 Gush 19:39 Skuter  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjilan

Shitet aspuhi me zhurm

60 EUR

30 Korr 11:50 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Kros Cagiva

720 EUR

13 Korr 01:31 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Skenderaj

shitet krossi 250 cc

600 EUR Price Reduced

24 Qer 08:20 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Motokros Cagiva 140cc

790 EUR

24 Qer 07:22 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Kros Cagiva140cc

790 EUR

24 Maj 08:36 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Pejë

Cagiva Raptor 1000cc

2 350 EUR

09 Pri 16:33 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Pejë

Motor Cagiva Raptor ( i ardhur nga zvicra)

1 800 EUR

26 Mar 11:44 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Shitet kros Cagiva

880 EUR

18 Mar 17:30 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Shes Krosin

890 EUR

13 Mar 22:28 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Shitet kros Cagiva

890 EUR

10 Mar 09:52 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Cagiva 125cc

890 EUR

06 Mar 22:02 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Gjakovë

Shitet krosi

890 EUR

03 Mar 20:57 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Shes Cagiva motorr

890 EUR

02 Mar 23:36 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Gjakovë

Cagiva 125cc

890 EUR

24 Shk 18:27 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Gjakovë

Motorr Cagiva

890 EUR

22 Shk 19:06 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  WMX  ·  Gjakovë

Motorr Cagiva

890 EUR

11 Shk 15:45 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Motorr Cagiva

850 EUR

10 Shk 17:01 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  WMX  ·  Gjakovë

Cagiva 125cc

880 EUR

24 Tet 17:13 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Pejë

Cagiva Raptor1000

2 900 EUR

10 Qer 19:10 Skuter  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Ferizaj

shitet matorri

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
02 Qer 15:37 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Pejë

Cagiva Raptor 1000cc

3 100 EUR

Viti: 2000
26 Maj 15:17 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Kastriot

Cagiv

220 EUR

Viti: 1999
29 Pri 15:32 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Prishtinë

Cagiva Canyon 500cc viti 2001

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
20 Mar 18:05 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Pejë

Shes motor cross i sa po ardhum nga gjermanija

Viti: 2010
19 Shk 23:25 Skuter  ·  Cagiva  ·  WMX  ·  Prishtinë

Shes stuba betoni për rrethoj, ose sitem pik-pik, 2.5m gjatë

3 EUR

Viti: 2019
08 Shk 19:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Pejë

Cagiva Raptor 1000cc

Viti: 2004
25 Nën 13:20 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  WMX  ·  Fushë Kosovë

shitet cagiva 125cc me defekt per pjes

150 EUR

Viti: 2000
29 Sht 17:55 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  WMX  ·  Fushë Kosovë

shitet Cagiva 125

180 EUR

Viti: 2002
14 Sht 14:07 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Burim

Cagiva

300 EUR

Viti: 1995
03 Sht 17:17 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Cagiva 600cc per pjes

Viti: 1993
21 Gush 21:36 Skuter  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Rahovec

Shes skuter 50cc pa dukumenta

300 EUR

Viti: 2004
13 Qer 00:44 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Gjakovë

SHITET NE GJENDJE TE RREGULLT

700 EUR

Viti: 2020
12 Qer 16:28 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Rahovec

Motorr kros

200 EUR

Viti: 2002
29 Maj 12:29 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Besianë

Shes helmeten edhe jaknen per motorr

150 EUR

Viti: 2019
10 Mar 18:57 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Dragash

shitet naked bike (cagiva raptor)

Viti: 2007
28 Shk 23:37 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Malishevë

Cagiva Planet 125cc

700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
24 Dhj 13:37 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjilan

shitet Krosi

550 EUR

Viti: 1997
08 Nën 21:53 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Kastriot

Biciketa

370 EUR

Viti: 2006
11 Tet 19:05 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Prishtinë

Cagiva 125cc defekt

300 EUR

Viti: 2005
19 Sht 13:00 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  WMX  ·  Skenderaj

Yamaha 400cc

450 EUR

Viti: 1998
02 Sht 02:03 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Prizren

Shitet motor 125

550 EUR

Viti: 1998
04 Gush 23:50 Të tjera  ·  Cagiva  ·  WMX  ·  Prizren

Bicikleta

90 EUR

Viti: 2000
22 Korr 18:31 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Therandë

Shitet bicikleta

30 EUR Price Reduced

Viti: 2019
03 Qer 12:04 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Dragash

motorr cagiva dukati 750cc

Viti: 1989
29 Pri 12:07 Skuter  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Ferizaj

Skuterin Cagiva 50cc Defekt

90 EUR

Viti: 2000
28 Pri 14:00 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Prizren

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione