Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Cagiva Motocross Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva Motocross | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Sht 13:53 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros

700 EUR

30 Korr 11:50 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros Cagiva

720 EUR

13 Korr 01:31 Kros/Enduro , Skenderaj

shitet krossi 250 cc

600 EUR Price Reduced

24 Qer 08:20 Kros/Enduro , Gjakovë

Motokros Cagiva 140cc

790 EUR

24 Qer 07:22 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros Cagiva140cc

790 EUR

26 Mar 11:44 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet kros Cagiva

880 EUR

18 Mar 17:30 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes Krosin

890 EUR

13 Mar 22:28 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet kros Cagiva

890 EUR

10 Mar 09:52 Kros/Enduro , Gjakovë

Cagiva 125cc

890 EUR

03 Mar 20:57 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes Cagiva motorr

890 EUR

20 Mar 18:05 Kros/Enduro , Pejë

Shes motor cross i sa po ardhum nga gjermanija

Viti: 2010
14 Sht 14:07 Kros/Enduro , Burim

Cagiva

300 EUR

Viti: 1995
03 Sht 17:17 Kros/Enduro , Gjakovë

Cagiva 600cc per pjes

Viti: 1993
12 Qer 16:28 Kros/Enduro , Rahovec

Motorr kros

200 EUR

Viti: 2002
28 Shk 23:37 Kros/Enduro , Malishevë

Cagiva Planet 125cc

700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
24 Dhj 13:37 Kros/Enduro , Gjilan

shitet Krosi

550 EUR

Viti: 1997
11 Tet 19:05 Kros/Enduro , Prishtinë

Cagiva 125cc defekt

300 EUR

Viti: 2005
03 Qer 12:04 Kros/Enduro , Dragash

motorr cagiva dukati 750cc

Viti: 1989
28 Pri 14:00 Kros/Enduro , Prizren

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1997
22 Nën 19:04 Kros/Enduro , Klinë

shitet krosi 125 cc cagiva elefant

520 EUR

Viti: 1998
31 Mar 10:45 Kros/Enduro , Gjilan

Kros Cagiva 600 Kubik

1 000 EUR

Viti: 1994
24 Tet 10:20 Kros/Enduro , Pejë

125cc full kros

500 EUR

Viti: 2008
31 Korr 23:41 Kros/Enduro , Vushtrri

kros

Viti: 2002
29 Maj 21:14 Kros/Enduro , Prishtinë

Shes

400 EUR

Viti: 1999
04 Maj 00:16 Kros/Enduro , Lipjan

Krosi urgjent

399 EUR

Viti: 1998
29 Pri 21:42 Kros/Enduro , Lipjan

Urgjent krosi

460 EUR

Viti: 2014
24 Maj 23:35 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet

400 EUR Price Reduced

Viti: 1997
28 Pri 21:36 Kros/Enduro , Drenas

cagiva 125c

200 EUR

Viti: 1999
06 Pri 19:05 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet cagiva n gjendje prefekte

600 EUR

Viti: 2008
20 Mar 00:08 Kros/Enduro , Drenas

cagiva 125cc

250 EUR

Viti: 1996
26 Sht 11:36 Kros/Enduro , Gjakovë

Cagiva 600 cc qlajmruar

1 300 EUR

Viti: 1998
24 Sht 23:53 Kros/Enduro , Prizren

Kacig Monster ele suza Kros complet 95ev

95 EUR

Viti: 2016
16 Maj 00:26 Kros/Enduro , Gjakovë

Cagiva 125cc

Viti: 1992
15 Maj 22:21 Kros/Enduro , Ferizaj

SHITET MOTOR KROS CAGIVA

Viti: 1994
22 Mar 16:03 Kros/Enduro , Gjakovë

ulese per Cagiva supercity 125

30 EUR

Viti: 2014
15 Mar 13:16 Kros/Enduro , Pejë

Motociklet

600 EUR

Viti: 1992

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva Motocross | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione