Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Yamaha - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Fushë Kosovë

Yamaha , 78
Honda , 4
Suzuki , 3
CPI , 1
Puch , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yamaha , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Yamaha Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Pri 03:07 Skuter  ·  Yamaha  ·  Xmax 250cc  ·  Fushë Kosovë

Shitet motorri Xmax Yamaha 2013 250Cc

1 600 EUR

09 Pri 05:30 Skuter  ·  Yamaha  ·  Cygnus  ·  Fushë Kosovë

SHITET YAMAHA Cygnus x 125cx ���� rks deri me 05/24

900 EUR

04 Pri 08:05 Skuter  ·  Yamaha  ·  Cygnus  ·  Fushë Kosovë

Yamaha cygnus X 125. Cc

900 EUR

30 Mar 14:37 Sportiv  ·  Yamaha  ·  125  ·  Fushë Kosovë

Yamaha

800 EUR

29 Mar 14:22 Skuter  ·  Yamaha  ·  125  ·  Fushë Kosovë

SHITET YAMAHA Cygnus x 125cx ���� rks deri me 05/24

900 EUR

21 Dhj 18:33 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet Yamaha lc125 2T

1 450 EUR

10 Nën 08:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet Yamaha Dt lc125

1 500 EUR

03 Nën 11:03 Skuter  ·  Yamaha  ·  Cygnus  ·  Fushë Kosovë

Shitet yamaha cygnus x 125cc ����

850 EUR

20 Tet 09:18 Skuter  ·  Yamaha  ·  Cygnus  ·  Fushë Kosovë

Yamaha cygnusx 125cc rexhistrim deri me 05/2024

850 EUR

23 Sht 17:10 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  125  ·  Fushë Kosovë

Yamaha Virago

1 000 EUR

21 Sht 10:17 Sportiv  ·  Yamaha  ·  TZR  ·  Fushë Kosovë

Yamaha TZR 80cc 2009

350 EUR

29 Gush 19:26 Skuter  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Fushë Kosovë

pjes yamaha xmax

11 EUR

29 Gush 08:16 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Yamaha me motor Wuyang 200cc

1 500 EUR

24 Gush 20:50 Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet Yamaha ATV 850cc

1 EUR

15 Gush 13:05 Skuter  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Fushë Kosovë

Shes yamaha Maysty 125cc

1 100 EUR

15 Gush 13:03 Skuter  ·  Yamaha  ·  125  ·  Fushë Kosovë

Shitet Yamaha 125 cc

1 100 EUR

15 Gush 13:02 Skuter  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Fushë Kosovë

Shes yamaha Maysty 125cc

1 100 EUR

21 Korr 09:44 Sportiv  ·  Yamaha  ·  TZR  ·  Fushë Kosovë

Yamaha TZR

850 EUR

05 Korr 15:35 Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet ATV yamaha 850cc

1 EUR

09 Qer 14:51 Skuter  ·  Yamaha  ·  Cygnus  ·  Fushë Kosovë

Yamaha Cygnus 125cc

1 200 EUR

07 Qer 15:35 Skuter  ·  Yamaha  ·  Cygnus  ·  Fushë Kosovë

Shitet Yamaha Cygnus 125cc

1 600 EUR

28 Maj 14:10 Skuter  ·  Yamaha  ·  Cygnus  ·  Fushë Kosovë

Shitet Yamaha Cygnus 125cc

1 500 EUR

07 Mar 21:45 Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Yamaha 900cc

5 200 EUR

12 Shk 19:18 Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet Yamaha

1 EUR

28 Nën 13:29 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Fushë Kosovë

Shes GrangSkuter

2 200 EUR

18 Nën 11:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Yamaha v max

4 000 EUR

29 Sht 13:14 Skuter  ·  Yamaha  ·  Neo  ·  Fushë Kosovë

Yamaha neos

350 EUR

Viti: 1998
24 Sht 23:58 Të tjera  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Fushë Kosovë

Shes motorrin

3 500 EUR

Viti: 2006
18 Sht 20:47 Skuter  ·  Yamaha  ·  Cygnus  ·  Fushë Kosovë

Yamaha cygnus x 125 ingjeksion

1 200 EUR

Viti: 2010
03 Sht 22:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Fushë Kosovë

Shitet ose ndrrohet

2 100 EUR

Viti: 2009
24 Korr 15:05 Sportiv  ·  Yamaha  ·  BT1100 Bulldog  ·  Fushë Kosovë

U.Shit.FLM

500 EUR Price Reduced

Viti: 1997
21 Qer 17:56 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

yamaha

320 EUR

Viti: 1989
16 Maj 12:37 Skuter  ·  Yamaha  ·  125  ·  Fushë Kosovë

shitet skuteri yamaha dodo 125cc

650 EUR

Viti: 2003
16 Pri 22:32 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Yamaha V Star 1100cc rks edhe 4 muj gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2003
26 Mar 13:41 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Fushë Kosovë

Yamaha skyliner 125cc

650 EUR

Viti: 1998
12 Sht 22:18 Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Yamaha grizzly 660

5 000 EUR

Viti: 2002
28 Gush 07:59 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Fushë Kosovë

YZ450F Monster Energy Yamaha Racing Edition

5 000 EUR

Viti: 2021
05 Korr 03:49 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Fushë Kosovë

Yamaha x-max 250cc 2012 abs

3 EUR Price Reduced

08 Maj 18:01 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Kerkoj maqin per aerox

1 111 EUR

Viti: 2008
29 Pri 00:27 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Yamaha VMX 1200

5 800 EUR

Viti: 1997
25 Pri 22:37 Skuter  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Fushë Kosovë

Yamaha Aerox

750 EUR

Viti: 2002
16 Pri 19:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Fushë Kosovë

Yamaha virago 750

Viti: 1995
30 Mar 10:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

shitet yamaha xc 125 t

225 EUR

Viti: 2020
22 Mar 21:06 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet urgjent yamaha

Viti: 2000
08 Jan 23:00 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Grizzly  ·  Fushë Kosovë

Yamaha Grizzly 660

5 000 EUR

Viti: 2002
15 Dhj 19:04 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fushë Kosovë

Yamaha xtz 660 3yf

Viti: 1996
19 Nën 08:48 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet krosi

800 EUR

Viti: 2020
10 Sht 10:27 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Yamaha  ·  Fushë Kosovë

Yamaha 50cc

300 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yamaha | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | YZF-R
  • yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • YAMAHA në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot
  • yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | SX
  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia
  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • yamaha në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | MT
  • yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati
  • yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | XVS

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione