Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kros/Enduro Të gjitha në Gjakovë

Adly , 1
Aeon , 2
Aprilia , 9
Bimota , 2
BMW , 2
Cagiva , 17
Derbi , 2
Ducati , 1
Gasgas , 5
Gilera , 6
Honda , 30
Husaberg , 1
Husqvarna , 3
Italjet , 1
Kawasaki , 22
KTM , 21
Kymco , 1
Lifan , 1
Puch , 1
Rivero , 1
Shineray , 6
Suzuki , 23
Vespa , 3
Yamaha , 47

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 04:46 Kros/Enduro , Gjakovë

Shiten dy gomat Michelin road trail

99 EUR Price Reduced

17 Sht 18:42 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet honda crf 450

1 900 EUR

09 Sht 13:53 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros

700 EUR

08 Sht 21:37 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet Yamaha YZ250F

2 400 EUR

13 Gush 04:35 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros 125 kubik

30 Korr 11:50 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros Cagiva

720 EUR

14 Korr 10:20 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha

1 500 EUR

08 Korr 11:37 Kros/Enduro , Gjakovë

Ktm 250cc

07 Korr 22:52 Kros/Enduro , Gjakovë

Aebi70

500 EUR

07 Korr 22:48 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha

1 500 EUR

01 Korr 21:04 Kros/Enduro , Gjakovë

Kawasaki vn 1500 classic

5 200 EUR

01 Korr 20:40 Kros/Enduro , Gjakovë

Kawasaki vn 1500 classic

5 200 EUR

01 Korr 20:08 Kros/Enduro , Gjakovë

Kawasaki

5 200 EUR

24 Qer 08:20 Kros/Enduro , Gjakovë

Motokros Cagiva 140cc

790 EUR

24 Qer 07:22 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros Cagiva140cc

790 EUR

20 Qer 19:14 Kros/Enduro , Gjakovë

ktm exc six days 300cc

5 200 EUR

16 Qer 16:31 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha wr 250 2t

05 Qer 06:54 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet KTM SX-F 350 2012

3 900 EUR

15 Maj 23:48 Kros/Enduro , Gjakovë

Ktm 125cc

1 600 EUR

31 Mar 09:23 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha yz125

1 050 EUR

29 Mar 21:53 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet Honda MT-5

560 EUR

26 Mar 11:44 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet kros Cagiva

880 EUR

18 Mar 17:30 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes Krosin

890 EUR

13 Mar 22:28 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet kros Cagiva

890 EUR

10 Mar 09:52 Kros/Enduro , Gjakovë

Cagiva 125cc

890 EUR

06 Mar 22:02 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet krosi

890 EUR

03 Mar 20:57 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes Cagiva motorr

890 EUR

02 Mar 23:36 Kros/Enduro , Gjakovë

Cagiva 125cc

890 EUR

29 Jan 16:22 Kros/Enduro , Gjakovë

125cc

25 Jan 02:02 Kros/Enduro , Gjakovë

HONDA MTX

600 EUR Price Reduced

03 Dhj 21:56 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha 2007

1 300 EUR

26 Nën 06:24 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha

13 Tet 22:21 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros

1 250 EUR

Viti: 2005
18 Sht 21:26 Kros/Enduro , Gjakovë

Motorr Honda 80CC

350 EUR

Viti: 1999
03 Sht 10:48 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes krossin 200 cc Nmotorr kinez gjndje profekte

850 EUR

Viti: 2003
26 Gush 03:55 Kros/Enduro , Gjakovë

Kross 200 cc

Viti: 2021
22 Gush 23:43 Kros/Enduro , Gjakovë

Motorr kros

Viti: 2018
13 Gush 15:13 Kros/Enduro , Gjakovë

kros 450 enduro

4 EUR

Viti: 2013
09 Gush 20:50 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet crosi

1 200 EUR

Viti: 2002
07 Gush 12:21 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet suzuki rm 250

2 200 EUR

Viti: 2005
30 Korr 16:53 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha 125 turbo

Viti: 1999
30 Korr 16:26 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha 125 turbo

Viti: 2001
02 Korr 19:38 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet motorri

1 EUR

Viti: 1990
27 Qer 22:31 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros 125cc

650 EUR

Viti: 2021
17 Qer 08:13 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros

680 EUR

Viti: 2021
11 Qer 18:23 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros Huabao 125cc

700 EUR

Viti: 2021
06 Qer 23:48 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros Huabao 125cc

680 EUR

Viti: 2021
29 Maj 16:06 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros

800 EUR

Viti: 2021
23 Maj 21:00 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros

780 EUR

Viti: 2021
26 Shk 07:37 Kros/Enduro , Gjakovë

FULL CROSS SUZUKI RMZ450 -2007 VITI

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione