Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | Agility

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Agility | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 22:54 Skuter , Ferizaj

Shitet kymco 125 cc i ardhur nga zvicrra ����

1 100 EUR

Viti: 2011
08 Nën 01:06 Skuter , Therandë

Kymco

1 200 EUR

07 Nën 17:59 Skuter , Therandë

Kymco

1 400 EUR

07 Nën 16:59 Skuter , Therandë

Kymco

1 400 EUR

01 Nën 00:51 Skuter , Therandë

Kymco 50cc

550 EUR

11 Sht 23:51 Skuter , Pejë

Shitet Kymco 50cc

350 EUR

Viti: 2007
14 Gush 14:26 Skuter , Gjilan

SHiten pjest Kymko

80 EUR

Viti: 2008
30 Korr 11:51 Skuter , Prizren

I ardhur nga Zvicrra

Viti: 2010
05 Korr 09:02 Skuter , Deçan

Shitet Skuteri

Viti: 2007
06 Qer 10:55 Skuter , Mitrovicë

Shitet

650 EUR

Viti: 2006
27 Maj 04:30 Skuter , Vushtrri

skuter

550 EUR

Viti: 2003
05 Maj 23:56 Të tjera , Mitrovicë

Kymco Agility

850 EUR

Viti: 2011
02 Maj 18:25 Skuter , Gjilan

Kymco ����

650 EUR

Viti: 2011
29 Pri 16:39 Skuter , Gjilan

Kymco Agility 125cc

700 EUR

Viti: 2007
28 Pri 21:12 Skuter , Prizren

Shitet skuter kymko 50 me dogan

Viti: 2010
07 Pri 15:58 Skuter , Pejë

Kymco agility 125cc

580 EUR

Viti: 2008
23 Mar 11:44 Skuter , Mitrovicë

Shitet per diliver

650 EUR

Viti: 2006
18 Mar 07:20 Skuter , Gjilan

Kymcoo ��������

670 EUR

Viti: 2010
14 Mar 22:27 Të tjera , Dardanë

Motor

20 Shk 19:46 Skuter , Prizren

KYMCO AGILITY CARRY 50

1 990 EUR

Viti: 2020
30 Jan 13:02 Skuter , Vushtrri

Kymco Agility Carry 50cc

595 EUR

Viti: 2008
25 Nën 22:09 Skuter , Therandë

Kymco 2013

670 EUR

Viti: 2013
06 Nën 15:27 Skuter , Ferizaj

Shitet kymco 150cc

Viti: 2007
31 Tet 15:25 Skuter , Mitrovicë

Shitet per diliver

670 EUR

Viti: 2006
03 Tet 22:05 Skuter , Pejë

Shitet kymco

580 EUR

Viti: 2007
15 Sht 14:26 Skuter , Gjilan

Kymco Agility

480 EUR

Viti: 2015
04 Sht 19:59 Skuter , Gjakovë

Kymco 50cc me dokumentacion

380 EUR

Viti: 2007
11 Gush 21:31 Skuter , Pejë

Kymco Agillyti 125

Viti: 2007
28 Korr 13:45 Skuter , Shtime

Shitet skuteri i ardhur nga zvicrra

600 EUR

Viti: 2008
10 Korr 14:23 Të tjera , Pejë

Shitet plastika per kymco agilyty

Viti: 2007
19 Qer 10:43 Skuter , Gjilan

49cc

550 EUR

Viti: 2014
12 Qer 23:09 Skuter , Rahovec

shitet kymko

500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
11 Qer 16:12 Skuter , Gjilan

Skuter per shitje ����

630 EUR

Viti: 2014
09 Maj 11:49 Skuter , Prizren

Shitet skuter

Viti: 1999
08 Maj 11:07 Skuter , Prizren

Shitet

Viti: 1995
30 Pri 23:46 Skuter , Therandë

Shitet

555 EUR

Viti: 2013
22 Pri 16:15 Skuter , Gjilan

Shitje

720 EUR

Viti: 2014
12 Pri 01:31 Skuter , Gjilan

Kymcoo

700 EUR

Viti: 2014
24 Mar 23:04 Të tjera , Artanë

kymco

250 EUR

Viti: 2010
09 Mar 23:24 Skuter , Therandë

Shitet

550 EUR

Viti: 2013
30 Dhj 08:51 Skuter , Prishtinë

Kymco choper 125 (2005)

999 EUR

Viti: 2005
27 Nën 10:10 Skuter , Ferizaj

Skuter kymco

1 EUR

Viti: 2006
26 Tet 13:15 Skuter , Therandë

kymco 50cc

450 EUR

Viti: 2007
02 Tet 17:09 Skuter , Gjilan

Skutera me shumic

Viti: 2010
21 Sht 20:00 Skuter , Pejë

Motorr Kymco 50 Kubik

450 EUR

Viti: 2007
07 Sht 21:38 Skuter , Mitrovicë

shitet kymco agility 125cc

Viti: 2009
26 Pri 23:21 Skuter , Gjilan

Skuter Kymco Agility

650 EUR

Viti: 2007
10 Pri 21:31 Skuter , Gjilan

ushit ushit

550 EUR Price Reduced

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Agility | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione