Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta të markave dhe modeleve të ndryshme Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda në shitje

Adly , 88
Aeon , 40
Aixam , 17
BMX , 3
Aprilia , 119
Peugeot , 1
Arctic Cat , 11
Baotian , 14
Barossa , 9
Bashan , 4
Beeline , 3
Benelli , 6
Beta , 8
Scott , 2
Bimota , 5
BMW , 52
Boom , 2
BRP , 2
BSA , 1
Buell , 3
Cagiva , 1
Can Am , 4
Cectek , 1
CFMOTO , 1
CPI , 3
Daelim , 12
Derbi , 5
DKW , 4
Ducati , 26
e-max , 3
emco , 1
E-Ton , 1
Explorer , 3
Gasgas , 2
Generic , 1
Gilera , 22
GOES , 1
Gorilla , 2
Honda , 197
Husaberg , 3
Husqvarna , 3
Hyosung , 11
Italjet , 3
Jawa , 2
Kawasaki , 55
Keeway , 2
Kimi , 2
Kingway , 1
Knievel , 1
KTM , 41
Kymco , 18
Laverda , 5
Lifan , 17
Linhai , 6
Luxxon , 3
Maico , 1
Malaguti , 8
MBK , 13
Megelli , 1
Motobi , 4
Motowell , 4
Mz , 16
NSU , 2
Online , 12
Pegasus , 7
Peugeot , 17
PGO , 6
Piaggio , 69
Polaris , 14
Puch , 10
Quadro , 11
Rewaco , 2
Rivero , 2
Sachs , 2
Shineray , 13
Simson , 4
Skyteam , 3
SMC , 3
Suzuki , 84
SYM , 7
TGB , 5
TM , 8
Triton , 2
Triumph , 3
Vespa , 20
Yamaha , 199
Zero , 2
Zhongyu , 1

Gjeni motoçikleta dhe skuter Sportiv, Touring, Chopper, ATV të markave Honda, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Harley-Davidson, Piaggio dhe shumë marka tjera të motoçikletave.

Sot 12:37 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes: Brixton Crossfire 500 CC

Sot 10:02 Të tjera  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Prizren

Yamaha fz6 600

3 500 EUR

Sot 00:17 Të tjera  ·  Honda  ·  CRF  ·  Ferizaj

honda crf 250r

2 300 EUR

Dje 15:25 Auto sallon Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  ATV  ·  Deçan

ATV 50CC Per Femijë Model 2024

Shitësit të Besuar
Dje 13:31 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Yamaha  ·  Prizren

Yamaha Xcity 125cc

12 Pri 21:31 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet biciklla gjendje perfekt

30 EUR

12 Pri 17:27 Të tjera  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Biciklet

90 EUR

12 Pri 10:59 Të tjera  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Biqiklet

10 Pri 20:24 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

4 800 EUR

09 Pri 22:45 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

SHITET VESPA 200 GRANDTURISMO

1 900 EUR

09 Pri 20:26 Të tjera  ·  Suzuki  ·  GSX  ·  Deçan

Suzuki GSX550EF

09 Pri 16:50 Të tjera  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Mitrovicë

Goma

09 Pri 13:28 Të tjera  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet Biciklla

80 EUR

Viti: 2023
09 Pri 13:26 Të tjera  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet Biciklla 60 euro

60 EUR

09 Pri 05:23 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Yamaha  ·  Ferizaj

vetur per femij

350 EUR

08 Pri 14:32 Të tjera  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Gjakovë

SHITET MOTORRI APRILIA ATLANTIK

08 Pri 13:34 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

2 700 EUR

07 Pri 18:36 Të tjera  ·  Buell  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Trotinet elektrik new cross

370 EUR

07 Pri 18:16 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yamaha 550cc

3 399 EUR Price Reduced

07 Pri 14:26 Të tjera  ·  BMW  ·  Gs 1150  ·  Besianë

Bicikleta

300 EUR

06 Pri 23:01 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Biciklet Scott

280 EUR

06 Pri 21:32 Të tjera  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Biciklla

30 EUR

06 Pri 12:57 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

04 Pri 16:11 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shes biciklet

180 EUR

04 Pri 13:47 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Segway Electric Dirt Bike X160 New

765 EUR

03 Pri 18:55 Të tjera  ·  Cectek  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Trotinet elektrik new cross

380 EUR

03 Pri 03:02 Të tjera  ·  PGO  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Shitet Buggy 150cc

02 Pri 20:09 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Haibike HYBE 9

4 EUR

01 Pri 20:02 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet biçikleta

280 EUR

01 Pri 15:16 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Adly  ·  Prishtinë

Shitet Bicikleta me rrym

4 EUR

01 Pri 15:16 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Bicikletë Elektrike

670 EUR

01 Pri 00:05 Të tjera  ·  Triumph  ·  Model Tjeter  ·  Artanë

shitet motorr i ri triump 2015

10 000 EUR

30 Mar 16:06 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

motor 50 cc per femije

27 Mar 19:02 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Bicikleta

50 EUR

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje të motoçikletave, skuterave si dhe bicikletave të markave më të njohura në botë.


Skutera, motoçikleta dhe bicikleta të reja dhe të përdorura në shitje


Skutera, motoçikleta apo bicikleta të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Shikoni shpallje për motora, skutera dhe bicikleta të markave të ndryshme si Honda, Harley-Davidson, Kawasaki, Piaggio, Yamaha dhe shumë marka tjera të motoçikletave.


Modelet e këtyre markave që mund t'i gjeni në MerrJep.com janë Suzuki VStrom DL650X ABS, Suzuki bandit 650cc, Motor Poloris RZR s 900, bicikleta të llojeve dhe modeleve të ndryshme.


Gjej motoçikletë, bicikletë dhe skuter lehtë dhe shpejtë


Merrjep.com iu ofron mundësinë të kërkoni ne bazë të filtrave për kërkim për të gjetur skuterin, motorin apo bicikletën që ju kërkoni brenda pak minutave. Zgjedhni emrin e modelit, çmimin dhe vitin e prodhimit të bicikletës që ju kërkoni dhe shihni rezultatet e kërkimit në bazë të informacionit që ju keni dhënë.


Shit motoçikletën, skuterin apo bicikletën tuaj në MerrJep.com


Keni motoçikletë, skuter apo biciklet për të shitur? Eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motorin, bicikletën apo skuterin që dëshironi të shisni duke i plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme duke filluar nga viti i prodhimit, modeli si dhe informacione tjera shtesë.


Shpallja juaj do të jetë e listuar në mesin e mijëra shpalljeve ditore në MerrJep.com, duke iu vendosur pranë blerësve potencial të motorit, bickiletës apo skuterit tuaj.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione