Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | Grandvista

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Grandvista | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Jan 23:51 Skuter , Prizren

500 kubik

1 750 EUR

08 Tet 01:16 Skuter , Prizren

Me dogan ne gjendje te mire

1 550 EUR

Viti: 2005
06 Tet 23:39 Skuter , Prizren

Me dogan ne gjendje te mire

1 550 EUR

Viti: 2005
02 Tet 23:21 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 550 EUR

Viti: 2005
21 Korr 11:57 Skuter , Prizren

Ne gjendje perfekt

1 750 EUR

Viti: 2006
09 Korr 22:50 Skuter , Prizren

Me dogan ne gjendje te mire

1 850 EUR

Viti: 2006
02 Korr 23:13 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 990 EUR

Viti: 2006
15 Pri 15:26 Me katër rrota/ATV , Dardanë

Motor

Viti: 2004
05 Pri 19:17 Skuter , Prizren

Shes Kymcon 250cc

1 400 EUR

Viti: 2010
11 Dhj 17:51 Me katër rrota/ATV , Drenas

Shes Urgjet ATV 250cc ndrrim me Kros

1 200 EUR

Viti: 2008
04 Nën 14:27 Skuter , Prizren

Grand skuter kymco 250cc

Viti: 2008
16 Qer 21:13 Skuter , Besianë

grand skuter 250 kubik amerikan

590 EUR

Viti: 2008
27 Maj 17:11 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

U SHIT

400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
24 Maj 13:14 Skuter , Prizren

Grand skuter Kymco 250 cc

1 650 EUR

Viti: 2007
15 Maj 22:49 Kros/Enduro , Gjilan

Shes krosinne gjendje shum te mir 250cc

900 EUR

Viti: 2014
14 Maj 09:44 Kros/Enduro , Gjilan

Kymco ne gjendje shum te mir 250cc

900 EUR

Viti: 2014
13 Maj 23:36 Kros/Enduro , Gjilan

shes krosin ne gjendje shum te mir 250cc

900 EUR

Viti: 2014
13 Maj 14:50 Kros/Enduro , Gjilan

Krosin ne gjendje shum te mir 250cc

900 EUR

Viti: 2014
07 Maj 20:38 Kros/Enduro , Gjilan

shes krosin ne gjendje shum te mir 250cc

1 000 EUR

Viti: 2014
21 Pri 20:30 Kros/Enduro , Gjilan

shes krosin posa ardhur nga gjermania

1 000 EUR

Viti: 2015
21 Pri 11:27 Kros/Enduro , Gjilan

shes full cross ne gjendje shum te mir

1 000 EUR

Viti: 2015
12 Jan 16:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Motor grand 250 cc

1 200 EUR

Viti: 2005
03 Jan 13:09 Skuter , Prizren

Grand scuter 250 cc ndrim i mundshem

1 800 EUR

19 Nën 19:52 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Kymko

850 EUR

Viti: 2010
16 Nën 19:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Grandvista | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione