Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:44 Skuter , Drenas

Shitet Kymco 49c

390 EUR

Dje 09:16 Skuter , Ferizaj

Kymcko Agility 125cc

Viti: 2012
26 Mar 12:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Kymco Gti300 2018 ABS

2 200 EUR

25 Mar 01:59 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

900 EUR

19 Mar 18:49 Skuter , Prizren

Shitet Kymco 50 Kb

17 Mar 17:35 Skuter , Mitrovicë

Skuter 50 cc

580 EUR

15 Mar 18:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Kymco GTi300 2018 ABS

2 200 EUR

20 Shk 12:18 Skuter , Prizren

Skuter Kymko 49cc

420 EUR

13 Shk 09:23 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

900 EUR

07 Shk 11:49 Me katër rrota/ATV , Besianë

Shitet atv 300cc

750 EUR

24 Jan 01:27 Me katër rrota/ATV , Pejë

Motorr 4 rrota Kymco

1 600 EUR

09 Dhj 06:45 Skuter , Pejë

Kymco Gti300 2018

2 100 EUR

01 Dhj 21:32 Chopper/Coustom , Ferizaj

Motor kymco 125cc

1 450 EUR

19 Nën 20:03 Skuter , Gjilan

Shitet Motorri 500 kubik

1 000 EUR

15 Nën 23:50 Skuter , Gjilan

Kymco

4 300 EUR

14 Nën 20:11 Skuter , Ferizaj

kymco 125

850 EUR

14 Nën 15:36 Skuter , Pejë

Kymco GTi300 2018 ABS

2 300 EUR

05 Nën 11:06 Skuter , Pejë

Kymco GTi300 2018 ABS

2 200 EUR

29 Tet 19:29 Chopper/Coustom , Ferizaj

Kymco

1 400 EUR

26 Tet 17:40 Kros/Enduro , Klinë

Kymco 9 per pjes

95 EUR

26 Tet 15:25 Skuter , Lipjan

Kymco 50cc

850 EUR

24 Tet 01:13 Skuter , Ferizaj

kymco 125

1 100 EUR

16 Tet 23:33 Skuter , Ferizaj

kymco 125

1 100 EUR

11 Tet 23:55 Skuter , Pejë

Shitet skuteri

1 EUR

Viti: 2008
01 Tet 12:58 Skuter , Pejë

KYMCO People GTi300 2018 ABS

2 300 EUR

30 Sht 20:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Kymco Zing 125

1 700 EUR

Viti: 2000
27 Sht 01:10 Skuter , Gjakovë

Shes Kymco super 9

900 EUR

Viti: 2008
22 Sht 00:05 Skuter , Prizren

Skuter 125 cc

670 EUR

Viti: 2006
13 Sht 11:02 Skuter , Pejë

Skuter 125cc

800 EUR

Viti: 2007
13 Sht 04:20 Skuter , Pejë

Skuter 125cc

800 EUR

Viti: 2007
12 Gush 02:08 Skuter , Prishtinë

Kymco Dink 200i cc

900 EUR

Viti: 2008
11 Gush 18:34 Skuter , Prizren

OKiNOI 125 cm

950 EUR

Viti: 2021
10 Gush 13:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Kymco MXU 500cc 4x4/ATV

6 700 EUR

Viti: 2016
10 Gush 12:29 Skuter , Kaçanik

Skuter

550 EUR

Viti: 2010
10 Gush 11:15 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Kymco xciting 500cc

1 800 EUR

Viti: 2008
07 Gush 22:29 Skuter , Drenas

Scuter Grand

750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
04 Gush 23:57 Skuter , Gjilan

Motorr Kymco 125

1 100 EUR

Viti: 2008
30 Korr 12:34 Skuter , Burim

Shitet Skuteri KYMCO 50cc ��

400 EUR

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione