Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | Super 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Super 8 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 12:51 Skuter , Ferizaj

Kymco Super8 125cc

Viti: 2008
24 Mar 21:59 Skuter , Ferizaj

kymc super8

1 150 EUR

27 Shk 13:57 Skuter , Ferizaj

kymco super8

1 150 EUR

11 Sht 23:50 Skuter , Deçan

shitet skoteri 50cc kymco

20 EUR

Viti: 2007
03 Gush 00:05 Skuter , Prizren

Shes KYMCO SUPER8 125CC

1 200 EUR

Viti: 2010
27 Korr 22:47 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri

1 050 EUR

Viti: 2009
25 Korr 20:36 Skuter , Prizren

Shes KYMCO SUPER8 125CC

1 250 EUR

20 Korr 00:23 Skuter , Rahovec

KYMCO SUPER 8

1 350 EUR

Viti: 2010
24 Qer 12:49 Skuter , Gjilan

Kymco 125cc

940 EUR

Viti: 2010
03 Tet 17:12 Sportiv , Drenas

Ushit

760 EUR

Viti: 2009
23 Sht 20:15 Skuter , Prizren

Kymco super 8

Viti: 2009
05 Korr 03:50 Skuter , Gjakovë

Skuter

1 300 EUR

Viti: 2011
12 Pri 01:39 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri Kymco Super 8 2011

730 EUR

Viti: 2011
25 Gush 17:32 Skuter , Rahovec

Skuter

1 400 EUR

Viti: 2011
23 Gush 22:36 Skuter , Prizren

Skuteri

1 400 EUR

Viti: 2011
21 Gush 17:38 Skuter , Pejë

Scooter kymco super 8 50 cc 2012

600 EUR

Viti: 2012
18 Gush 14:21 Skuter , Prizren

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2011
10 Korr 00:50 Sportiv , Drenas

U Shitë

380 EUR

06 Korr 15:25 Skuter , Drenas

Skuter Kymc

390 EUR Price Reduced

Viti: 2004
28 Maj 02:20 Skuter , Skenderaj

Motorr-skuter kymco

650 EUR

Viti: 2008
18 Dhj 08:09 Skuter , Drenas

Shitet Skuteri

600 EUR

Viti: 2000
06 Tet 00:17 Skuter , Prizren

Shitet Skuteri Kymco

500 EUR

Viti: 2010
02 Tet 19:03 Skuter , Gjilan

Kymco 125cc Super 8 ipo sa ardhur nga Zvicrres

880 EUR Price Reduced

Viti: 2012
24 Sht 18:49 Skuter , Gjilan

Grand skuter 500cc rks

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2008
29 Korr 10:26 Skuter , Gjilan

Kymco 125cc super8 me dogan i ardhur nga CH

990 EUR

Viti: 2012
19 Sht 11:53 Skuter , Prizren

Kymco Super 8

380 EUR

Viti: 2001
27 Korr 17:58 Skuter , Prizren

skuter 49c

500 EUR

Viti: 2002
14 Qer 22:43 Skuter , Prizren

Kymco

450 EUR

Viti: 2016
21 Qer 00:18 Sportiv , Ferizaj

Sport

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Super 8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione