Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra Sportiv Kawasaki, Honda, Yamaha

Adly , 132
Aprillia , 2
Aeon , 89
Aixam , 48
BMX , 4
Aprilia , 299
Arctic Cat , 26
Baotian , 41
Universal , 1
Barossa , 23
Bashan , 12
Beeline , 4
TREK , 1
Benelli , 12
Beta , 12
Bimota , 6
Blata , 1
BMW , 145
Boom , 3
BRP , 3
BSA , 2
Buell , 2
Cagiva , 44
Can Am , 10
Cectek , 3
CFMOTO , 9
CPI , 7
Daelim , 24
Derbi , 13
Dinli , 1
DKW , 2
Ducati , 86
e-max , 2
E-Ton , 1
Explorer , 6
Gasgas , 5
Generic , 1
Gilera , 66
GOES , 1
Gorilla , 8
Honda , 1
Hercules , 1
Honda , 895
Husaberg , 2
Husqvarna , 17
Hyosung , 10
Indian , 1
Italjet , 5
Jawa , 5
Jinling , 6
Kawasaki , 772
Keeway , 4
Kimi , 3
Knievel , 1
KTM , 86
Kymco , 32
Laverda , 11
Lifan , 10
Linhai , 3
LML , 1
Luxxon , 2
Maico , 2
Malaguti , 11
MBK , 12
Megelli , 1
Motobi , 3
Motowell , 10
MV Agusta , 8
Mz , 12
Norton , 1
NSU , 4
Online , 18
Pegasus , 4
Peugeot , 19
Piaggio , 47
Polaris , 8
Puch , 5
Quadro , 1
Rewaco , 1
Rieju , 1
Nissan , 1
Rivero , 4
Sachs , 4
Sherco , 1
Shineray , 14
Simson , 5
Skyteam , 1
SMC , 6
Suzuki , 698
SYM , 7
TGB , 5
TM , 7
Triton , 3
Triumph , 24
Vespa , 21
VICTORY , 2
Yamaha , 1137
Zero , 6
Zhongyu , 2

Jeni adhurues i sportit, shpejtësisë dhe tereneve të vështira? Gjeni shpallje për bicikleta dhe motorra sportiv të ri dhe të përdorur të markave Kawasaki, Honda, Yamaha dhe shumë marka të tjera në mesin e 3.325 shpalljeve për motorra SportivMerrJep.com.

Sot 15:14 Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Klinë

Suzuki Gsx-R 750 cc viti 2009 RKS kontrat menjeher

7 500 EUR

Sot 14:15 Sportiv  ·  Suzuki  ·  SV  ·  Mitrovicë

suzuki SV 1000 cc viti 2006 Shes pjes ose komplet

650 EUR Price Reduced

Sot 13:51 Sportiv  ·  Yamaha  ·  R1  ·  Prizren

Auspuh toce

450 EUR

Sot 13:32 Sportiv  ·  Suzuki  ·  SV  ·  Besianë

Suzuki SV1000s

1 250 EUR

Sot 11:26 Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX  ·  Prishtinë

Suzuki GSXS 1000F 2019

9 400 EUR

Online
Sot 07:36 Sportiv  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

per qef

2 100 EUR

Sot 02:28 Auto sallon Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Jakne per Motora

95 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 21:22 Sportiv  ·  Aprilia  ·  RS  ·  Gjakovë

Shitet ApriliaRs50����

650 EUR

Dje 15:15 Sportiv  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

me marveshje

2 100 EUR

Dje 15:03 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF-R  ·  Ferizaj

Yamaha Yzf-r 125

2 500 EUR

Dje 13:19 Sportiv  ·  Honda  ·  VF  ·  Burim

Honda 1000cc

1 500 EUR Price Reduced

Dje 02:33 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Gjilan

Yamaha

1 250 EUR

Dje 02:13 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Biciklete BMX

110 EUR

22 Qer 19:56 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Classic  ·  Prishtinë

PIAGGIO 2000 kubik

1 300 EUR

22 Qer 12:00 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Shtërpcë

Yamaha FZ6N Naked

3 200 EUR Price Reduced

21 Qer 23:05 Sportiv  ·  Suzuki  ·   ·  Besianë

suzuki bandit

4 100 EUR

21 Qer 15:55 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Prishtinë

Yamaha FZ6 N Naked

4 500 EUR

20 Qer 22:38 Sportiv  ·  Yamaha  ·   ·  Vushtrri

Shitet Yamaha YZF R125

20 Qer 09:11 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF-R  ·  Prishtinë

Yamaha YZF 125 R

20 Qer 08:06 Sportiv  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Prizren

YAMAHA MT 07 RKS

7 EUR

20 Qer 07:27 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motorr KTM DUKE 125

20 Qer 06:30 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Trotinet elektrik BIRD

290 EUR

18 Qer 20:40 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ZX  ·  Gjilan

Ne shitje

38 000 EUR

18 Qer 14:18 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Bicikleta e re

180 EUR

18 Qer 02:55 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Kawasaki Sport & Touring ne super gjendje

2 200 EUR

17 Qer 14:18 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Dardanë

Motosport

2 999 EUR

15 Qer 23:59 Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Viti

Motor

1 000 EUR

14 Qer 06:04 Auto sallon Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Stage 2 | M1 Electric Dirt Bike

1 500 EUR

Shitësit të Besuar
11 Qer 14:16 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Aprilia shiver

3 600 EUR

11 Qer 09:34 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet motorri 110cc 2020

750 EUR

10 Qer 22:30 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER-5  ·  Skenderaj

Motorr Kawasaki ER5 500cc I aksidentuar

550 EUR

10 Qer 22:17 Sportiv  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet motorri

2 950 EUR

09 Qer 13:00 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Kastriot

Cagiva supercity 150cc 2 T

1 000 EUR

08 Qer 19:16 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Kawasaki 750cc

08 Qer 12:34 Sportiv  ·  Yamaha  ·  R1  ·  Ferizaj

Yamaha r1 2005 1000cc

4 500 EUR

07 Qer 23:40 Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet

4 500 EUR

07 Qer 20:47 Sportiv  ·  KTM  ·  Super Duke  ·  Fushë Kosovë

KTM duke 125cc

1 450 EUR

07 Qer 14:33 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Skenderaj

Motoqiklet

150 EUR

06 Qer 13:33 Sportiv  ·  KTM  ·  Super Duke  ·  Fushë Kosovë

KTM duke 2015

1 800 EUR

05 Qer 02:29 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

MT 07 Moto Cage 2016

7 000 EUR

04 Qer 04:33 Sportiv  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SUZUKI SV 650 Gladius

4 500 EUR Price Reduced

03 Qer 22:49 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Biqikleta

40 EUR

02 Qer 17:26 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Ktm

2 500 EUR

01 Qer 21:21 Sportiv  ·  Suzuki  ·  DR  ·  Prizren

Suzuki

31 Maj 10:43 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

E ardhur nga jasht

Platforma MerrJep.com mundëson lidhjen mes shitësit dhe blerësit për të kryer blerje apo shitje të shpejtë dhe sigurt në tregun më të madh për tregti në Kosovë.


Markat më të njohura të motoçikletave Sportive në MerrJep.com


Motorrët sportiv janë të dizajnuar të iu japin adrenalinë, shpejtësi dhe në të njejtën kohë edhe komoditet voztiësve të tyre. Nëse jeni motoçiklist dhe jeni adhurues i adrenalinës një motor sportiv është gjithçka që ju duhet.


Motoçikletat Sportive mund të përdoren ne të dyja llojet e terenave, në rrugë normale dhe te vështira. Kjo sepse funksionet që këto lloje të motorrave kryejnë janë të dizajnuara të iu përshtaten nevojave të vozitësve.


Nëse po kërkoni të bleni motoçikleta të reja apo të përdodura nga markat më të njohura të motoçikletave në mbarë botën si Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha kërkoni për motorra sportiv në platformën MerrJep.com në mesin e 3.325 shpalljeve për motorra Sportiv dhe zgjedhni motorrin ideal për ju dhe nevojat tuaja.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione