Atv | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Motoçikleta (mbi 50cc) | Me katër rrota/ATV

Shineray , 32
Barossa , 22
Suzuki , 18
Yamaha , 17
Adly , 16
Aeon , 11
Bashan , 11
Vespa , 11
Jinling , 10
Kymco , 10
Lifan , 9
Polaris , 9
Kawasaki , 8
Honda , 7
Aixam , 6
Aprilia , 6
Can Am , 5
KTM , 5
Quadro , 5
SMC , 4
Bimota , 3
BMW , 3
Cectek , 3
CFMOTO , 3
TGB , 3
Derbi , 2
Online , 2
Baotian , 1
CPI , 1
Gilera , 1
Husaberg , 1
Hyosung , 1
Italjet , 1
Keeway , 1
Kingway , 1
Peugeot , 1
PGO , 1
TM , 1
VICTORY , 1
Zhongyu , 1
Peugeot , 1
16 Tet 23:57 ,

Atv Bashan explorer 200 cc

1 600 EUR

Viti: 2007
16 Tet 17:45 ,

Atv 125cc

1 EUR

Viti: 2019
15 Tet 12:08 ,

ATV CF MOTO

6 950 EUR

Viti: 2016
13 Tet 23:03 ,

Shitet ATV

Viti: 2020
13 Tet 15:10 ,

Atv ne shitje

120 EUR

Viti: 2009
08 Tet 19:21 ,

ATV ARCTIC CAT 950 cc 4X4

7 200 EUR

Viti: 2010
08 Tet 08:28 ,

ATV 250 cc

1 350 EUR

Viti: 2010

  • Atv në kategorinë All Category
  • Atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • ATV në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Atv në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • Atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Atv në kategorinë Punë

Në fillim