Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot | Elipseo 100

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot Elipseo 100 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Jan 17:27 Skuter , Prizren

Shitet skoteri pezho

600 EUR

12 Gush 16:11 Skuter , Gjakovë

Shiten 5 motorra

Viti: 2015
17 Maj 22:11 Skuter , Gjilan

Peugeot Elyseo me dogane

420 EUR

Viti: 2000
04 Shk 23:38 Skuter , Pejë

Peugeot

330 EUR

Viti: 2007
07 Nën 12:47 Skuter , Therandë

Shitet skuteri

1 EUR

Viti: 2008
07 Nën 08:45 Skuter , Rahovec

Peugeot

Viti: 2002
14 Korr 17:36 Skuter , Ferizaj

Motociklet

500 EUR

Viti: 1998
04 Korr 11:39 Skuter , Rahovec

shitet

420 EUR

Viti: 1994
24 Pri 23:41 Skuter , Gjilan

Shite

380 EUR

Viti: 2005
21 Pri 00:08 Skuter , Gjilan

Shitet

500 EUR

Viti: 1998
30 Jan 20:54 Skuter , Drenas

ushit

460 EUR

Viti: 2005
17 Nën 15:42 Skuter , Gjakovë

Shitet

230 EUR

Viti: 2020
05 Nën 13:09 Skuter , Ferizaj

Skuter 150 cc

350 EUR

Viti: 2005
14 Sht 21:01 Skuter , Mitrovicë

shitet urgjent pezho 125 cc me dogan tpagume

200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
12 Sht 15:22 Skuter , Gjilan

Arbnor Sylejmani

Viti: 2008
07 Sht 10:14 Skuter , Gjilan

Shitet / ndrrohet me kerr pezho 100 cc

400 EUR

Viti: 2001
17 Korr 14:15 Skuter , Ferizaj

skuter 150cc

230 EUR

Viti: 2020
15 Korr 16:16 Skuter , Gjilan

Skuter 125cc

720 EUR

Viti: 2009
15 Korr 16:08 Skuter , Gjilan

Skuter 125cc

720 EUR

Viti: 2009
15 Korr 15:56 Skuter , Gjilan

Skuter 125cc

720 EUR

Viti: 2009
14 Korr 12:15 Të tjera , Dragash

Biciklet terkaqki

Viti: 2012
04 Korr 22:28 Skuter , Therandë

Motorr

500 EUR

Viti: 2010
20 Maj 17:43 Skuter , Ferizaj

Skuter

850 EUR

Viti: 2002
11 Maj 21:12 Skuter , Lipjan

shitet

11 111 EUR

Viti: 2006
11 Maj 16:11 Të tjera , Lipjan

Peugeot motorbicikel

130 EUR

Viti: 2002
21 Pri 13:30 Skuter , Prishtinë

Shes pezhon 100cc

400 EUR

Viti: 2002
06 Nën 11:34 Skuter , Gjilan

Peugeot elyseo 100cc

650 EUR

Viti: 2001
31 Gush 18:02 Skuter , Gjakovë

shitet skuter

Viti: 2003
06 Pri 23:34 Skuter , Prizren

Peugeot Speedfight 100cc RKS

350 EUR

Viti: 2000
22 Tet 10:21 Skuter , Prizren

Pezho 100cc

700 EUR

Viti: 2003
22 Tet 10:21 Skuter , Prizren

pezho 100cc

700 EUR

Viti: 2003
15 Korr 02:35 Skuter , Prizren

Peugeot 100 cc

650 EUR

Viti: 2006
14 Korr 21:03 Skuter , Prizren

Peugeot Elipse 100cc

650 EUR

Viti: 2006
09 Qer 16:38 Skuter , Prizren

Peugeot Elipseo 100cc

650 EUR

Viti: 2006
10 Maj 20:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Skuter

Viti: 2001
05 Dhj 12:22 Skuter , Pejë

Motorr

Viti: 2000
26 Nën 14:34 Skuter , Prishtinë

Peugeot ludix

280 EUR

Viti: 2007
28 Sht 12:32 Skuter , Fushë Kosovë

Skuter Peugeot Elipseo 100

490 EUR

Viti: 2000
06 Sht 15:22 Skuter , Rahovec

Motor Skuter -98

430 EUR Price Reduced

Viti: 1998

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot Elipseo 100 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione