4x4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 20
CFMOTO , 9
Honda , 9
Can Am , 7
Suzuki , 7
Hyosung , 5
Kawasaki , 5
Linhai , 4
Polaris , 4
TGB , 4
KTM , 3
Adly , 2
Husaberg , 2
Piaggio , 2
SYM , 2
Aixam , 1
Baotian , 1
Barossa , 1
Bimota , 1
BMW , 1
Explorer , 1
Gilera , 1
Kymco , 1
Malaguti , 1
Quadro , 1
17 Sht 15:26 ,

ATV ARCTIC CAT 950 cc 4X4

7 200 EUR

Viti: 2010
10 Sht 17:38 ,

Shes atv 750cc 4x4 Model Japan

1 450 EUR

Viti: 2008
07 Sht 16:01 ,

Atv 800cc 4x4 2012

5 EUR

Viti: 2012
25 Gush 21:38 ,

Atv 800cc 4x4

Viti: 2012
21 Gush 01:26 ,

U shit bisha

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
10 Gush 12:38 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
04 Gush 11:23 ,

U shit

Viti: 2009
23 Qer 13:13 ,

U shit

1 EUR

Viti: 2006
23 Qer 13:13 ,

U shit

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
21 Qer 22:47 ,

Atv 750cc 4x4

3 500 EUR

Viti: 2008
09 Qer 18:04 ,

ATV CForce 4x4 500cc

7 000 EUR

Viti: 2019
30 Maj 18:10 ,

Motorr 4x4

6 900 EUR

Viti: 2016
11 Maj 19:07 ,

sym joyride

1 200 EUR

Viti: 2010
30 Pri 23:11 ,

Uuuu shitttt

1 EUR

Viti: 2009
30 Pri 23:11 ,

Uu shittttt

2 500 EUR

Viti: 2009
22 Pri 15:56 ,

Motor

5 000 EUR

Viti: 2012
05 Pri 18:00 ,

Can am 4x4

6 800 EUR

Viti: 2008
01 Pri 22:29 ,

Yamaha 125cc

1 EUR

Viti: 2020
19 Shk 13:25 ,

CF MOTO 800 cc

6 200 EUR

Viti: 2014

  • 4x4 në kategorinë Vetura
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë All Category
  • 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4x4 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 4x4 në kategorinë Vetura
  • 4x4 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 4x4 në kategorinë Vetura
  • 4x4 në kategorinë Vetura
  • 4x4 në kategorinë Vetura

Në fillim