4x4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 23
CFMOTO , 10
Honda , 10
Can Am , 8
Suzuki , 7
TGB , 7
Kawasaki , 6
Hyosung , 5
Polaris , 5
Linhai , 4
Adly , 2
KTM , 2
Kymco , 2
Piaggio , 2
SYM , 2
Aixam , 1
Baotian , 1
Barossa , 1
Bimota , 1
BMW , 1
Explorer , 1
Gilera , 1
Husaberg , 1
Malaguti , 1
Quadro , 1
19 Jan 18:00 ,

Atv

10 EUR

Viti: 2016
06 Jan 21:02 ,

ATV ARCTIC CAT 950 cc 4X4

7 200 EUR

Viti: 2010
29 Dhj 23:14 ,

Motor XUV

Viti: 2011
17 Nën 19:33 ,

Biciklla të ardhur nga Zvicrra

1 EUR

Viti: 2019
11 Nën 22:37 ,

Honda

Viti: 1998
15 Tet 10:20 ,

Motorr 4x4

4 280 EUR

Viti: 2009
10 Sht 17:38 ,

Shes atv 750cc 4x4 Model Japan

1 450 EUR

Viti: 2008
25 Gush 21:38 ,

Atv 800cc 4x4

Viti: 2012
21 Gush 01:26 ,

U shit bisha

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
10 Gush 12:38 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
04 Gush 11:23 ,

U shit

Viti: 2009
23 Qer 13:13 ,

U shit

1 EUR

Viti: 2006

Kërkime të ngjashme

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4

Në fillim