Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

skuter - Skuter Të gjitha në Prishtinë

Yamaha , 70
Piaggio , 64
Peugeot , 50
Honda , 39
Aprilia , 38
Adly , 18
SYM , 16
Vespa , 16
Suzuki , 13
Kymco , 11
Malaguti , 9
Aeon , 8
BMW , 6
Gilera , 6
Benelli , 5
Baotian , 4
Motowell , 4
PGO , 4
Beta , 3
Lifan , 3
Bimota , 2
Kawasaki , 2
Keeway , 2
KTM , 2
Motobi , 2
Mz , 2
TGB , 2
Zhongyu , 2
Aixam , 1
Beeline , 1
Can Am , 1
Derbi , 1
E-Ton , 1
Explorer , 1
Husaberg , 1
Kimi , 1
Linhai , 1
MBK , 1
NSU , 1
Online , 1
Puch , 1
Shineray , 1
Simson , 1
Triton , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skuter , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj skuter Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:16 Auto sallon Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Prishtinë

Shitet Vespa LX 125

1 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 22:51 Skuter  ·  Yamaha  ·  Xmax 250cc  ·  Prishtinë

Yamaha xmax 250ie abs 2015 me dogan����

3 450 EUR

Sot 13:08 Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Prishtinë

Skuter Piagio Liberti 125cc

700 EUR

Dje 14:53 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter

900 EUR Price Reduced

21 Pri 09:37 Skuter  ·  E-Ton  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes skueter elektrik

21 Pri 09:08 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Prishtinë

SHITET YAMAHA X MAX 300cc GJENDJE PERFEKTE ME DOGAN

3 900 EUR

16 Pri 18:42 Skuter  ·  Piaggio  ·  X9  ·  Prishtinë

piaggio 500cc x9 evolution abs muzik tip top

15 Pri 17:48 Skuter  ·  Peugeot  ·  Vivacity 3 125cc  ·  Prishtinë

Peugeot VIvacity 50cc

700 EUR

13 Pri 22:26 Skuter  ·  Vespa  ·  Truva 150  ·  Prishtinë

Shes ndrroi eshte pa dokumenta

1 EUR

11 Pri 16:25 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten

1 EUR

09 Pri 12:50 Skuter  ·  SYM  ·  JET  ·  Prishtinë

Skuter

699 EUR

19 Mar 22:58 Skuter  ·  Piaggio  ·  NRG  ·  Prishtinë

PIAGGIO 150 CC LIBREZ KS

420 EUR

02 Mar 20:37 Skuter  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

skuter

70 EUR

01 Mar 13:53 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET MOTORRI

27 Shk 18:53 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter 125cc

20 Shk 11:36 Skuter  ·  Honda  ·  Lead  ·  Prishtinë

Honda Lead skuter 100cc

700 EUR

12 Shk 00:20 Skuter  ·  Simson  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter Sliverblade

1 400 EUR

16 Jan 20:23 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Prishtinë

Yamaha Majesty YP125 (1998) - Çmimi i diskutueshëm.

1 450 EUR

26 Dhj 13:30 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Suzuki Burgmann 400 ccm³

18 Dhj 06:57 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Prishtinë

Skuter Aprilia Scarabeo 125cc

17 Dhj 21:42 Skuter  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Suzuki AN125

750 EUR

10 Dhj 22:23 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter

2 000 EUR

12 Nën 23:28 Skuter  ·  SYM  ·  JET  ·  Prishtinë

Skuter

12 Nën 10:16 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter 125cc

25 Tet 11:47 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kerkoj me ble skuter 125cc

500 EUR

24 Tet 09:48 Skuter  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter pezho

400 EUR

20 Tet 09:52 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Prishtinë

Vespa 125ie LX 2011 i sapo ardhun nga ���� me dogan

1 850 EUR

06 Tet 10:53 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Prishtinë

shitet variatori 500 cc piaggio

29 Sht 14:44 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Prishtinë

Skuter 250cc

850 EUR

29 Sht 12:41 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yamaha x max 250 Abs 2015 i sapo ardhun ���� dhe doganuar

3 550 EUR

21 Sht 21:27 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Honda SH125i

700 EUR

21 Sht 11:24 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

MUSTANG NAS

700 EUR

21 Sht 11:09 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

MUSTANG NAS

1 500 EUR

13 Sht 14:26 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Prishtinë

Shes skuter aprilia leonardo 125cc

950 EUR

11 Sht 15:56 Skuter  ·  Aprilia  ·  Pegaso  ·  Prishtinë

Skuter

1 EUR

11 Sht 14:00 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Prishtinë

Shitet Skuter Vespa 125cc GTS

3 400 EUR

03 Sht 22:46 Skuter  ·  PGO  ·  G-max  ·  Prishtinë

skuter

320 EUR

24 Gush 20:30 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter (yamah) X max ne shitje !!

2 600 EUR

20 Gush 20:18 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter

1 900 EUR

14 Gush 11:44 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Wuyang Skuter ekonomik në gjendje perfekte

800 EUR

13 Gush 11:43 Skuter  ·  PGO  ·  G-max  ·  Prishtinë

skuter

350 EUR

09 Gush 16:14 Skuter  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter i pershtatshem per qytet

650 EUR

07 Gush 19:48 Skuter  ·  Yamaha  ·  125  ·  Prishtinë

Skuter 125 cc

1 250 EUR

26 Korr 08:01 Skuter  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Aprilla Mojito 125cc 2009 me dogan i sapo ardhun ch

1 350 EUR Price Reduced

25 Korr 08:37 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prishtinë

skuter gjendje trregullt

350 EUR

25 Korr 08:16 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter elektrik Bird Air

390 EUR

24 Korr 17:57 Skuter  ·  Peugeot  ·  Speedfight 2  ·  Prishtinë

skuter me dukumeta

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj skuter | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione