Ferizaj | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Yamaha

125 , 14
Aerox , 21
Beluga , 8
Booster , 2
Cygnus , 4
DT , 4
Majesty , 6
Maxster , 6
MBK , 1
Neo , 1
R1 , 1
RD250 , 1
Skyliner , 1
TMAX , 1
X-City , 1
X-MAX , 1
YZ , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:04 ,

Yamha aerox

450 EUR

Viti: 2005
15 Pri 20:33 ,

Skuter

1 EUR

Viti: 2004
15 Pri 00:23 ,

Yamaha teos 125

1 EUR

Viti: 2003
12 Pri 16:37 ,

Shes grand skuteri yamaha x Max 250 cc

2 000 EUR

Viti: 2007
19 Mar 20:06 ,

Yamaha majesty 125 2007

790 EUR

Viti: 2007
14 Mar 13:40 ,

Skuter

450 EUR

Viti: 2005
13 Mar 20:38 ,

Yamaha areox

Viti: 2004
13 Mar 00:40 ,

Shitet skuteri 50cc

350 EUR

Viti: 2012
07 Mar 22:26 ,

Yamaha maxter 125cc

750 EUR

Viti: 2003
02 Mar 00:25 ,

Shitet skuteri aerox

750 EUR

Viti: 2007
02 Shk 10:45 ,

Shitet skuteri aerox

2 EUR

Viti: 2010
25 Jan 11:19 ,

Shitet skuteri ose ndrrohet

500 EUR

Viti: 2000
22 Jan 09:22 ,

motorr Yamaha

750 EUR

Viti: 2007
11 Dhj 09:46 ,

Yamaha majesty 125cc

900 EUR

Viti: 2005
27 Nën 11:00 ,

shitet ndrrohet me kros

300 EUR

Viti: 2000
01 Nën 22:04 ,

Skuteri

450 EUR

Viti: 2007
15 Tet 07:45 ,

Yamaha

700 EUR

Viti: 1997
09 Tet 13:05 ,

Shitet skuter yamaha me dokumenta

350 EUR

Viti: 1996
04 Tet 12:14 ,

Shitet skuteri aerox

1 EUR

Viti: 2008
03 Tet 14:09 ,

Yamaha aerox 2015

1 800 EUR

Viti: 2015
25 Sht 13:20 ,

Shitet skuteri aerox

1 EUR

Viti: 2008
13 Sht 16:53 ,

Yamaha scuter

800 EUR

Viti: 2002
12 Sht 01:12 ,

Shitet skuteri me dokumenta

380 EUR

Viti: 1996
11 Sht 18:58 ,

yamaha maxter

850 EUR

Viti: 2008
11 Sht 13:59 ,

Yamaha Aerox Malossi

690 EUR

Viti: 2010
30 Gush 19:56 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 2002
20 Gush 13:34 ,

Yamaha beluga 125cc

330 EUR

Viti: 2000
14 Gush 20:42 ,

YAMAHA AEROX

700 EUR

Viti: 2013
12 Gush 13:03 ,

Shitet skuteri 50cc ne gjendje tregull

230 EUR

Viti: 2013
10 Gush 10:03 ,

Aerox 50cc

270 EUR

23 Korr 14:21 ,

shes skuterin 125 cc

800 EUR

Viti: 2002
20 Korr 08:17 ,

Shitet

Viti: 2006
16 Korr 10:56 ,

Yamaha X max 250 cc

2 000 EUR

17 Qer 00:25 ,

Yamaha Aerox

1 100 EUR

Viti: 2006
14 Qer 19:44 ,

Skuter Yamaha

850 EUR

Viti: 2007
10 Qer 18:53 ,

Shitet Skuteri 150 cc

350 EUR

Viti: 2005
21 Maj 15:58 ,

Skuter yamaha

1 000 EUR

Viti: 2006
21 Maj 15:44 ,

skuter

1 000 EUR

Viti: 2006
06 Pri 17:48 ,

Aerox

400 EUR

Viti: 2008
20 Mar 16:24 ,

Aerox

500 EUR

Viti: 2017

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione