Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | Burgman

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki Burgman | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 16:37 Skuter , Prizren

Suzuki Burgman 124 cc

900 EUR

25 Mar 11:42 Skuter , Prizren

SUZUKI BURGMAN 200CC

1 750 EUR

25 Mar 09:53 Skuter , Prizren

SUZUKI BURGMAN 125CC

1 450 EUR

24 Mar 10:50 Skuter , Prishtinë

SUZUKI BURGMAN 125 CC

Viti: 2004
13 Mar 10:33 Skuter , Ferizaj

Shitet Suzuki Burgmann 125 cc

800 EUR

12 Mar 22:08 Skuter , Prishtinë

Suzuki Burgman 400cc

1 700 EUR

12 Mar 15:38 Skuter , Dardanë

SHES SUZUKi BURGMAN

3 700 EUR

03 Nën 11:13 Skuter , Prizren

Suzuki bregman 650

Viti: 2006
13 Sht 10:20 Skuter , Prizren

Suzuki BURGMAN 125CC 200 CC

1 500 EUR

11 Sht 23:39 Skuter , Prishtinë

Shitete suzuki 400cc

2 650 EUR

Viti: 1999
07 Sht 21:42 Skuter , Ferizaj

Suzuki Burgman 125cc

800 EUR

Viti: 2011
01 Sht 22:33 Skuter , Prizren

Suzuki250kb

1 300 EUR

Viti: 2005
29 Gush 08:22 Skuter , Gjakovë

Shitet suzuki 400 cc

Viti: 1999
20 Gush 12:59 Skuter , Gjilan

Grand Skuter Suzuki Burgman 200cc

1 750 EUR Price Reduced

07 Gush 16:19 Skuter , Drenas

Tirane

450 EUR

Viti: 2002
21 Korr 12:07 Skuter , Ferizaj

Shitet Skuteri n gjendje t rregullt 125cc

900 EUR

Viti: 2003
15 Korr 18:56 Skuter , Vushtrri

Suzuki Burghman 400cc

2 000 EUR

Viti: 2012
12 Korr 11:38 Skuter , Viti

Suzuki Burgman 400cc

1 550 EUR

Viti: 2007
11 Korr 14:13 Skuter , Prishtinë

Suzuki burgman

2 200 EUR

Viti: 2008
01 Korr 15:22 Skuter , Prizren

Suzuki 250kb

1 500 EUR

Viti: 2005
29 Qer 11:45 Skuter , Prizren

Suzuki Burgman 650

2 200 EUR

Viti: 2003
23 Qer 20:43 Skuter , Prizren

Suzuki 250 kb

1 700 EUR

Viti: 2005
20 Qer 11:43 Skuter , Ferizaj

Suzuki burgman 400

Viti: 2007
15 Qer 19:37 Skuter , Prizren

Suzuki 250kb

1 909 EUR

Viti: 2003
01 Qer 00:03 Skuter , Prizren

Suzuki 250 kb

2 000 EUR

Viti: 2009
01 Qer 00:03 Të tjera , Prizren

Suzuki 250 kb

2 000 EUR

Viti: 2005
27 Maj 22:24 Skuter , Prizren

Suzuki Burgman 125 2009

Viti: 2009
05 Maj 23:54 Skuter , Prizren

suzuki burgman

1 800 EUR

Viti: 2003
02 Maj 16:09 Skuter , Ferizaj

Shitet Skuteri 125cc

800 EUR

Viti: 2003
30 Pri 18:58 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri 125cc

800 EUR

Viti: 2003
28 Pri 20:39 Skuter , Ferizaj

Shitet Skuteri 125cc

850 EUR

Viti: 2003
26 Pri 19:34 Skuter , Ferizaj

Shitet Skuteri 125cc

850 EUR

Viti: 2003
26 Pri 12:00 Skuter , Ferizaj

Suzuki burgman

Viti: 2004
25 Pri 15:27 Skuter , Ferizaj

Shitet Skuteri 125cc N'Gjendje Prefekte

800 EUR

Viti: 2003
23 Pri 17:59 Skuter , Gjilan

Shitet suzuki

Viti: 2003
12 Pri 16:42 Skuter , Besianë

Suzuki burgman 200cc

1 000 EUR

Viti: 2008
06 Pri 18:50 Skuter , Prizren

suzuki brugman 650cc

2 500 EUR

Viti: 2002
03 Pri 13:29 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri 125cc n gjendje shum tmir

Viti: 2003
01 Pri 00:07 Skuter , Prizren

suzuki burgman 650

Viti: 2003
31 Mar 23:55 Skuter , Ferizaj

Shitet

750 EUR

Viti: 2002
26 Mar 13:34 Skuter , Ferizaj

Suzuki burgman 400

1 700 EUR

Viti: 2007
17 Mar 20:51 Skuter , Gjilan

Skuter suzuki 400cc ndrrim

Viti: 1999
06 Mar 18:00 Skuter , Gjilan

Suzuki Burgman 400 cc ndrroj

1 000 EUR

Viti: 1999
27 Shk 00:23 Skuter , Gjilan

Suzuki 400cc

Viti: 2004
18 Shk 03:27 Skuter , Gjilan

Suzuki 400 cc ndrrim

Viti: 1999
06 Shk 19:55 Skuter , Prizren

Skuter 400cc

Viti: 2005
27 Jan 23:42 Skuter , Ferizaj

Suzuki burgman

3 000 EUR

Viti: 2008
01 Jan 12:39 Skuter , Gjilan

Suzuki burgman 400 Ndrrim

1 100 EUR

Viti: 1999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki Burgman | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione