Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | SV

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki SV | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 06:29 Sportiv , Gjilan

Suzuki

1 350 EUR Price Reduced

18 Qer 10:59 Touring , Prishtinë

Suzuki Gladius Sv650

4 750 EUR

Viti: 2011
06 Sht 12:14 Sportiv , Prishtinë

Suzuki 1000 cc viti 2006 mundesi ndrrimi

2 650 EUR

Viti: 2006
05 Gush 21:30 Sportiv , Lipjan

Suzuki SV650

2 500 EUR

Viti: 1999
30 Korr 14:22 Sportiv , Prishtinë

Suzuki SV650cc

2 000 EUR

Viti: 1999
30 Qer 19:01 Sportiv , Prishtinë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
08 Qer 14:09 Chopper/Coustom , Prizren

Nderrohet me makine

1 200 EUR

Viti: 1998
02 Qer 20:27 Sportiv , Ferizaj

shes suzuki 125 turbo ose ndrrim me skuter

Viti: 2000
01 Maj 19:03 Sportiv , Lipjan

Suzuki sv 650

Viti: 2007
07 Jan 19:56 Sportiv , Lipjan

Suzuki

Viti: 2006
06 Dhj 11:00 Sportiv , Lipjan

Suzuki

Viti: 2007
22 Nën 12:22 Sportiv , Lipjan

Shitet

Viti: 2007
07 Nën 11:30 Sportiv , Lipjan

Suzuki

Viti: 2007
01 Nën 20:48 Sportiv , Lipjan

Suzuki

Viti: 2006
30 Tet 15:38 Sportiv , Lipjan

Suzuki

Viti: 2006
22 Sht 19:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Suzuki

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
10 Qer 08:46 Sportiv , Pejë

Kerkoj Ket pjesen per Motor

Viti: 2007
13 Sht 16:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shes Suzuki SV650

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
22 Jan 18:39 Sportiv , Fushë Kosovë

shes suzuki bandit

600 EUR

Viti: 1997
28 Korr 15:54 Sportiv , Prizren

Suzuki sv1000s

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
30 Qer 13:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

U SHITTT U SHITTT.

2 000 EUR

Viti: 2004
19 Qer 20:54 Sportiv , Pejë

Suzuki sv650

3 500 EUR

Viti: 2004
16 Shk 12:27 Sportiv , Gjakovë

Shitet per pjes suzuki

Viti: 2001
30 Sht 16:41 Sportiv , Gjakovë

suzuki sv650

1 500 EUR

Viti: 2002
31 Gush 19:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Suzuki sv650

Viti: 2004
21 Gush 00:42 Sportiv , Viti

650cc

1 300 EUR

Viti: 2004
29 Maj 22:17 Sportiv , Mitrovicë

Shes motorin Suzuki SV650

3 100 EUR

Viti: 2000
06 Gush 16:31 Sportiv , Pejë

Suzuki Choper

Viti: 1992

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki SV | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione