Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | TS

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki TS | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 21:53 Kros/Enduro , Prishtinë

Suzuki TS 125cc

2 200 EUR

02 Dhj 09:37 Kros/Enduro , Gjilan

Suzuki TSR 125

1 250 EUR

Viti: 1993
25 Maj 14:59 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros/Cross SUZUKI TS

1 150 EUR

Viti: 1993
29 Jan 21:27 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet i ardhun nga zvicrra

600 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
27 Gush 00:20 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki 125cc (scrambler)

550 EUR

Viti: 1985
20 Pri 22:28 Kros/Enduro , Drenas

U shit flm merrjep Suzuki 125cc perfekt

450 EUR

Viti: 1990
07 Mar 15:56 Kros/Enduro , Prishtinë

Suzuki ts125r

1 000 EUR

Viti: 1994
30 Tet 15:46 Kros/Enduro , Lipjan

Suzuki

Viti: 1991
14 Mar 00:31 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet motocross Suzuki ts 125cc

Viti: 1999
27 Korr 16:57 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet suzuki TS 125 R

700 EUR

Viti: 1994
30 Maj 23:27 Kros/Enduro , Shtime

kros suzuki

550 EUR

Viti: 1998
26 Mar 19:26 Kros/Enduro , Drenas

motocross

880 EUR

Viti: 1996
17 Jan 19:13 Sportiv , Drenas

motocros

980 EUR

Viti: 1996
28 Sht 11:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

suzuki tsr 125 2t

Viti: 1996
16 Sht 03:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Suzuki enduro 125 ts

700 EUR

Viti: 1990
10 Sht 22:16 Kros/Enduro , Therandë

Suzuki 125cc

550 EUR

Viti: 1995
06 Gush 17:53 Kros/Enduro , Prizren

Suzuki 125 cc urgjeng

750 EUR

Viti: 1990
03 Gush 22:06 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet Suzuki ts125r ne gjendje perfekte

1 500 EUR

Viti: 1991
13 Maj 04:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Kros suzuki ts 125

980 EUR

Viti: 1996
13 Pri 23:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Suzuki

700 EUR

Viti: 1999
01 Pri 16:53 Kros/Enduro , Dragash

suzuki

Viti: 1995
04 Mar 18:56 Kros/Enduro , Prishtinë

Suzuki 125cc TS

Viti: 1988
03 Jan 12:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Krosi suzuki ts 125 cc

570 EUR

Viti: 2000
01 Jan 14:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Krosi suzuki ts 125 cc

570 EUR

Viti: 2000
02 Tet 16:51 Kros/Enduro , Dragash

Suzki

Viti: 1995
13 Sht 14:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Kros Suzuki TS 125

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
07 Qer 16:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vushtrri

Suzuki chooper

1 300 EUR

Viti: 1999
16 Maj 12:10 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

shitet Suzuki 125cc

430 EUR

18 Mar 13:38 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki TS 50 Kros

699 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki TS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione