Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM | Joymax

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM Joymax | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Qer 21:54 Skuter , Ferizaj

U shit flm merr jep

Viti: 2014
13 Qer 17:39 Skuter , Prizren

Sym 125 cc

Viti: 2005
03 Maj 21:37 Skuter , Lipjan

Shes SYM Gts 250cc viti 2008 prej ch me Dogan

Viti: 2008
29 Mar 16:07 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri sym125

700 EUR

Viti: 2007
07 Shk 19:43 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri 125 kubik nga zhvicrra

850 EUR

Viti: 2007
12 Qer 11:42 Skuter , Prizren

Grand Scooter 125 cc

699 EUR

Viti: 2005
01 Pri 12:35 Skuter , Shtime

Skuter 125k 2003rks

Viti: 2003
29 Mar 21:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Motorr SYM JOYRIDE 125CC

999 EUR

Viti: 2006
31 Korr 17:00 Skuter , Gjilan

Motorri 125

300 EUR

Viti: 2000
19 Korr 23:13 Skuter , Prizren

Shitet sym 125cc

700 EUR

Viti: 2006
26 Maj 17:48 Skuter , Ferizaj

Shitet motorii

1 650 EUR

Viti: 2014
25 Maj 20:05 Skuter , Burim

Shes skoterin sym ne gjendje perfekte

350 EUR

Viti: 2008
20 Maj 11:43 Skuter , Burim

Shes skoterin ponon shum mir me dokomete

350 EUR

Viti: 2004
15 Pri 01:25 Skuter , Burim

Skuter SYM 125c

700 EUR

Viti: 2011
12 Mar 23:33 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri Sym vs 125

1 100 EUR

Viti: 2012
03 Mar 23:58 Skuter , Ferizaj

Skuter Sym VS 125

1 000 EUR

Viti: 2012
26 Shk 16:15 Skuter , Ferizaj

Skuter Sym VS 125

1 100 EUR

Viti: 2012
23 Shk 15:01 Skuter , Ferizaj

Skuter Sym VS 125

1 100 EUR

Viti: 2012
17 Shk 12:28 Skuter , Gjilan

shiten motorrat

Viti: 2010
08 Dhj 22:04 Skuter , Pejë

Motorr

800 EUR

Viti: 2004
14 Tet 14:35 Skuter , Gjilan

Sym 125

Viti: 2006
30 Sht 22:22 Skuter , Viti

shitey ndrrohet

750 EUR

Viti: 2006
11 Gush 15:21 Touring , Ferizaj

Yamaha SYM 125 KB me Shpejtsi U SHIT FLM MERR JEP

2 000 EUR

Viti: 2014
30 Korr 16:39 Skuter , Gjilan

shitet skuteri 125 kubik

Viti: 2007
30 Korr 16:31 Skuter , Ferizaj

shitet skuteri 125 kubik

Viti: 2007
16 Qer 14:03 Skuter , Pejë

Shes sym 125 cc

Viti: 2011
27 Pri 23:40 Skuter , Pejë

Sym isapoardhun prej Zvicrre

850 EUR

Viti: 2004
26 Pri 20:25 Skuter , Prizren

Skuter 125cc

750 EUR

28 Shk 22:30 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri

Viti: 2011
12 Dhj 17:11 Skuter , Gjakovë

Skuteri 125 kubik i ardhun nga Zvicrra

600 EUR

Viti: 2009
16 Tet 14:23 Skuter , Shtime

Shitet skuteri urgjent sym 125cc

700 EUR

Viti: 2003
18 Sht 18:26 Skuter , Therandë

motorra 50cc 125cc

Viti: 2012
12 Sht 16:05 Skuter , Gjilan

shes motorrin 125 kubik i doganuar

600 EUR

Viti: 2008
28 Gush 13:34 Skuter , Pejë

Sym Max -Pa dokumenta

200 EUR

Viti: 2002
06 Gush 19:43 Skuter , Pejë

Skuter

330 EUR

Viti: 2006
06 Gush 19:11 Skuter , Pejë

Sym

330 EUR

Viti: 2006
07 Korr 22:23 Skuter , Gjilan

scoter 125 cc me dogan

750 EUR

Viti: 2008
05 Korr 12:11 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri

Viti: 2009
05 Korr 12:10 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri

Viti: 2011
20 Pri 19:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

sym 125cc

1 100 EUR

Viti: 2011
20 Pri 19:45 Skuter , Gjakovë

sym 125cc

1 100 EUR

Viti: 2011
09 Pri 13:07 Skuter , Besianë

Shes skuter

1 200 EUR

Viti: 2005
26 Jan 23:08 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri

Viti: 2011
13 Sht 19:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

SYM JOYRIDE 125 Evo

1 400 EUR

Viti: 2011

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM Joymax | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione