Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 21:13 Skuter , Prishtinë

Skuter

850 EUR

27 Mar 13:31 Skuter , Pejë

Sym 125cc viti 2003 Pa Dogan����

650 EUR

27 Mar 04:40 Skuter , Gjilan

Sym Fiddle 125cc

900 EUR

27 Mar 04:35 Skuter , Gjilan

Sym Megalo 125cc

750 EUR

25 Mar 01:55 Skuter , Gjilan

Sym Fiddle 125cc

1 100 EUR

24 Mar 20:26 Skuter , Gjilan

Sym 200

1 200 EUR

Viti: 2007
24 Mar 18:59 Sportiv , Vushtrri

Sym wolf 250cc ����������

2 200 EUR

21 Mar 22:03 Skuter , Gjilan

Shitet skuteri

12 Mar 19:22 Skuter , Pejë

Shitet

850 EUR

12 Mar 15:37 Skuter , Pejë

Sym

2 000 EUR

09 Mar 17:57 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Sym 125cc ��������

1 000 EUR

07 Mar 16:13 Skuter , Vushtrri

Mbeshtetse per sym

55 EUR

04 Mar 17:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet Dy Skutera

11 EUR

01 Mar 12:30 Skuter , Prishtinë

Skuter motor sym 125cc 2022

2 650 EUR

21 Shk 19:44 Skuter , Prishtinë

Skuter 50cc

400 EUR

21 Shk 11:59 Skuter , Prishtinë

Sym tini 110

950 EUR

07 Dhj 18:10 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin sym vs125

1 150 EUR

06 Dhj 09:54 Skuter , Gjilan

Skuter

280 EUR

07 Nën 12:20 Skuter , Prishtinë

SYM viti 2020 tip 300hd

3 900 EUR

30 Tet 01:15 Skuter , Ferizaj

SYM GTS 300I evo

30 Tet 01:11 Skuter , Ferizaj

SYM GTS 300 I evo

29 Tet 16:50 Me katër rrota/ATV , Lipjan

ATV SYM 250cc

2 200 EUR

15 Tet 23:38 Skuter , Prishtinë

Shes Skuterin SYM 125cc 2014

1 000 EUR

12 Tet 18:38 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri Sym orbit 3 2020

1 200 EUR

Viti: 2020
09 Tet 17:11 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shitet skuteri

Viti: 2009
08 Tet 17:40 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri Sym orbit 3 150cc

1 200 EUR

Viti: 2020
08 Tet 12:16 Skuter , Besianë

Shitet Skuteri Sym Orbit 3 125cc

1 400 EUR

Viti: 2020
29 Sht 00:20 Sportiv , Prizren

Shes motor 125 cc

Viti: 2015
20 Sht 00:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Sym Jet X 125cc 2021

1 800 EUR

Viti: 2021
18 Sht 21:36 Skuter , Rahovec

Shitet motorri sym 125 cc

700 EUR

Viti: 2014
17 Sht 23:25 Skuter , Pejë

Motor Sym 2022

1 399 EUR

Viti: 2021
17 Sht 23:20 Të tjera , Pejë

Motor Sym 2022

1 399 EUR

Viti: 2021
11 Sht 23:51 Skuter , Vushtrri

Mbules + mbeshtetse sym gts��������

100 EUR

Viti: 2021
10 Sht 13:12 Skuter , Vushtrri

Shitet skuter 150cc me dokumenta

1 EUR

Viti: 2004
29 Gush 20:56 Skuter , Ferizaj

Skuter sym tinin 110cc

1 150 EUR

Viti: 2020
23 Gush 09:21 Skuter , Ferizaj

Sym

1 200 EUR

Viti: 2021

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione