Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Virago

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Virago | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 13:12 Chopper/Coustom , Prizren

Yamaha Virago 125cc

1 600 EUR

23 Mar 21:49 Chopper/Coustom , Gjilan

Yamaha Virago 1100 cm

3 300 EUR Price Reduced

23 Mar 21:44 Chopper/Coustom , Gjilan

Yamaha Virago 750cm

2 600 EUR

30 Nën 22:16 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet motorri

3 000 EUR

10 Tet 12:56 Chopper/Coustom , Gjilan

Yamaha virago 1100 kubik

3 500 EUR

Viti: 1997
15 Sht 14:31 Chopper/Coustom , Therandë

Chopper

2 400 EUR

Viti: 1996
02 Sht 17:14 Chopper/Coustom , Prizren

Yamaha Virago 125cc

1 600 EUR

Viti: 1997
05 Qer 19:43 Chopper/Coustom , Ferizaj

Choper Yamaha Virago 750cc

1 700 EUR

Viti: 1989
10 Pri 15:46 Chopper/Coustom , Ferizaj

U SHIT

Viti: 1991
10 Shk 17:19 Chopper/Coustom , Prizren

Yamaha

1 400 EUR

Viti: 1987
17 Jan 23:28 Chopper/Coustom , Ferizaj

U shit flm merr jep

Viti: 1996
17 Jan 23:23 Chopper/Coustom , Gjilan

Yamaha Virago 533

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 1995
12 Gush 13:01 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Yamaha virago 535 kubik

1 900 EUR

Viti: 1998
23 Korr 13:22 Chopper/Coustom , Pejë

Yamaha Virago 535

2 340 EUR Price Reduced

Viti: 1989
17 Korr 16:03 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
16 Korr 09:29 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
15 Korr 16:12 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
15 Korr 11:08 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
14 Korr 19:29 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
12 Korr 23:22 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
21 Qer 21:56 Chopper/Coustom , Prishtinë

Yamahaa 535

2 200 EUR

Viti: 1992
30 Maj 02:34 Chopper/Coustom , Ferizaj

Yamaha Virago535

Viti: 1994
20 Maj 19:03 Chopper/Coustom , Prishtinë

Yamaha Virago 750cc chopper

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 1992
16 Pri 19:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Yamaha virago 750

Viti: 1995
09 Shk 13:04 Chopper/Coustom , Prizren

Virago 250

Viti: 1991
16 Gush 00:09 Chopper/Coustom , Pejë

Shes yamaha virago 550cc

1 000 EUR

Viti: 1994
15 Korr 07:23 Chopper/Coustom , Ferizaj

choper yamaha 2YL 535 ndrrim me kamionet

1 EUR

Viti: 1998
05 Korr 16:16 Të tjera , Gjilan

Yamaha 750 cm³

Viti: 1983
24 Qer 11:57 Chopper/Coustom , Prishtinë

Yamaha Virago 535 Costumised

3 100 EUR

Viti: 2008
21 Qer 09:51 Chopper/Coustom , Prizren

Yamaha Virago 250

Viti: 1991
03 Qer 19:43 Chopper/Coustom , Pejë

Yamaha virago

1 750 EUR

Viti: 1999
11 Pri 18:20 Chopper/Coustom , Ferizaj

yamaha virago 535

1 EUR

Viti: 1998
31 Mar 11:36 Chopper/Coustom , Gjilan

Motorr

Viti: 1998
14 Jan 17:34 Chopper/Coustom , Dragash

Yamaha virago 535

Viti: 1993
12 Nën 12:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Yamaha VXS 1300

6 500 EUR

Viti: 2007
15 Tet 18:30 Chopper/Coustom , Prishtinë

Motorr yamaha

2 500 EUR

Viti: 1992
15 Sht 16:24 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet URGJENT

Viti: 1999
14 Sht 13:57 Chopper/Coustom , Prizren

Yamaha choper 125

Viti: 1999
23 Gush 08:41 Chopper/Coustom , Pejë

Yamaha virago 535cc urgjent!!

2 200 EUR

Viti: 1994
31 Jan 16:55 Terren/Offroad , Prishtinë

Motor vozitje

2 100 EUR

Viti: 1986
26 Sht 00:13 Chopper/Coustom , Mitrovicë

yamaha virago 535

1 750 EUR

Viti: 1992
09 Mar 18:11 Chopper/Coustom , Gjilan

Yamaha chopper 125cc

900 EUR

Viti: 1997
28 Gush 21:00 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Shitet Motorri 535kubik

2 500 EUR

Viti: 1998
27 Qer 15:16 Chopper/Coustom , Burim

modeli virago xv400

1 800 EUR

Viti: 1991

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Virago | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione