Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr Yamaha në shitje - Modelet më të njohura të brendit Yamaha në MerrJep

1098 , 2
125 , 404
250 cc , 2
Aerox , 1
Aerox , 379
Axis , 13
Beluga , 71
Booster , 40
Cygnus , 73
DragStar , 72
DT , 200
FJR , 38
FZ , 55
FZR , 201
Grizzly , 20
Majesty , 201
Maxster , 120
MBK , 19
Model Tjeter , 2537
Mondial , 1
MT , 48
Neo , 17
R1 , 143
R3 , 3
R6 , 84
Raptor , 42
RD250 , 42
Skyliner , 18
SR125 , 26
TDR 125 , 25
TMAX , 28
TRI-Z 250 , 7
TZR , 33
Virago , 63
WR426 , 9
X-City , 20
XJ , 22
X-MAX , 278
XT , 156
XVS , 21
yamaha dtr , 13
YZ , 73
YZF , 60
YZF-R , 56
Zuma , 4

Motorra Yamaha të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni modele të ndryshme të motoçikletave Yamaha në mesin e mijëra shpalljeve ditore për motorra në shitje në MerrJep.com.


Kërkoni shpallje për motorra Yamaha në shitje dhe gjeni motorrë Yamaha r6, Yamaha X Max, Yamaha Majesty, Yamaha Crypton dhe lloje tjera të motorrëve Yanaha në shitje me çmimet më të volitshme në treg.

Sot 21:29 Skuter , Gjilan

aerox 100

1 EUR

Sot 21:21 Skuter , Drenas

Skuter 50cc

170 EUR

Sot 20:57 Skuter , Besianë

Yamaha DODO MBK 125cc

850 EUR

Sot 18:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

Yamaha Doodo 125cc

750 EUR

Sot 15:11 Skuter , Gjilan

Yamaha xcity 125

1 550 EUR Price Reduced

Sot 15:10 Sportiv , Ferizaj

Yamaha MT-09SP 2020

8 900 EUR

Sot 15:00 Skuter , Gjilan

Shitet Yamaha Majesty 125 Kubik

800 EUR

Sot 14:59 Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesti 046111183

750 EUR

Sot 14:28 Skuter , Pejë

Yamaha Majesty 125

Sot 10:44 Skuter , Gjakovë

YAMAHA HONDA SYM KYMCO GENERIC

1 700 EUR

Sot 07:24 Skuter , Fushë Kosovë

Yamaha

1 100 EUR

Sot 02:09 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

2 200 EUR

Sot 02:05 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 850 EUR

Sot 02:01 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 200 EUR

Sot 02:01 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 300 EUR

Sot 01:47 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 200 EUR

Dje 21:06 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha 600cc xt

1 600 EUR

Dje 18:59 Skuter , Prizren

Yamaha Majesty

800 EUR

Dje 18:58 Skuter , Vushtrri

Yamaha belugne 125��������

650 EUR

Dje 18:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vushtrri

Yamaha x limit ��

850 EUR

Dje 14:05 Chopper/Coustom , Prizren

chopper Yamaha 1300cc

6 000 EUR

Dje 13:43 Skuter , Pejë

Shes Yamaha 125cc

2 EUR

Dje 13:41 Touring , Therandë

Yamaha tdm 850

1 800 EUR

Dje 13:12 Chopper/Coustom , Mitrovicë

YAMAHA 1700c

7 400 EUR

Dje 12:02 Skuter , Therandë

Yamaha majesty 400ccm

2 000 EUR

Dje 02:05 Sportiv , Prishtinë

yamaha tzr 50cc

700 EUR

23 Mar 21:49 Chopper/Coustom , Gjilan

Yamaha Virago 1100 cm

3 300 EUR Price Reduced

23 Mar 21:44 Chopper/Coustom , Gjilan

Yamaha Virago 750cm

2 600 EUR

23 Mar 17:30 Skuter , Prishtinë

Yamaha Tmax500cc

2 800 EUR

23 Mar 17:24 Skuter , Pejë

Yamaha X-MAX 250cc me dogan

1 950 EUR

23 Mar 14:49 Skuter , Prizren

xmax 300

5 700 EUR

23 Mar 08:35 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha fz6 n

4 000 EUR

23 Mar 02:38 Touring , Pejë

Yamaha XMAX IRON MAX 400cc 2019 regj i pare 2022

8 300 EUR

Motorra Yamaha të modeleve më të ndryshme tashmë mund t'i gjeni në MerrJep.com në shpalljet për motorra Yamaha në shitje në gjithë Kosovën me një klikim të vetëm, vetëm duke shfletuar platformën tonë MerrJep.com.


Nëse edhe ju jeni në treg duke kërkuar motorrë Yamaha në shitje, ne ju sugjerojmë t'ju hidhni një sy shpalljeve tona për motorrë Yamaha në shitje, si dhe të njoftoheni më shumë me motorrët e kësaj marke.


Motorra Yamaha - Motorrët të mirë në treg


Motoçikletat Yamaha janë marka më e njohur e motoçikletave në botë. Nga motorrët rrugorë tek motorrët off-road, nga lundruesit tek motorrët sportiv, Yamaha ka krijuar disa nga motoçikletat më të mira të prodhuara ndonjëherë.


Motoçikletat Yamaha janë të njohura për performancën dhe besueshmërinë e tyre cilësore, ndërkohë që janë ende të përballueshme për një gamë të gjerë vozitësish nga vozitësit e rastësishëm rrugor deri tek konkurrentët e pistave.


Me një fjalë motorrat Yamaha në shitje janë gjëja e duhur për ju nëse doni të shmangni trafikun e rëndë kur shkoni në udhëtimet tuaja të përditshme, apo kur dëshironi të shijoni aventurat rrugore me familje apo shoqëri.


Zgjedhja e motorit të duhur Yamaha për ju


Nëse jeni në treg për motorra Yamaha, mund të prisni që ky të jetë një proces i thjeshtë. Ndoshta ju e dini saktësisht se çfarë lloji të motorrit dëshironi, ose ndoshta keni një buxhet në mendje. Sidoqoftë, këto janë disa gjëra që do t'ju ndihmojnë të bëni zgjedhjen e duhur për ju.


Gjëja e parë që duhet të bëni është të vendosni se çfarë lloj motoçiklete dëshironi. Dëshironi një motorr të përditshëm, një motorr sportive, një motorr turne apo një skuter? Atëherë ju duhet të kuptoni se sa mund të përballoni për të shpenzuar. Ju gjithashtu duhet të merrni parasysh se çfarë lloj udhëtimi dëshironi të bëni.


Nëse ky është motorri juaj i parë Yamaha, do të duhet të dini për reputacionin e kompanisë, për besueshmërinë dhe sa mirëmbajtje do të kërkojë motoçikleta.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione