Bmv | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

06 Gush 07:52 ,

BMW E30

5 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 20:45 ,

Shitet BMV 525

5 200 EUR

14 Qer 09:05 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 09:01 ,

U shiten

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 08:53 ,

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 08:53 ,

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 19:52 ,

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 20:26 ,

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 17:40 ,

shitet landrover

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 19:17 ,

Shitet

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Shk 21:35 ,

BMW X6

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 17:53 ,

shitet dhe ndrrohet

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 19:19 ,

Shes bmn

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 16:59 ,

shitet 2.0 tdi

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:12 ,

Bmv 318 2002

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 16:58 ,

Shes BMW X5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 14:51 ,

Shes bmv524 turbo disell

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 21:27 ,

Bmw ne shitje

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 20:40 ,

Bmv

750 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 21:37 ,

Bmv

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 21:29 ,

Shes bmv e 46

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 21:25 ,

BMV 530, M-paket

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 18:47 ,

BMW 530 M-paket

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 16:13 ,

Bmv e 46 disel 330

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 18:17 ,

BMV

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 07:44 ,

Shes BMW 530 Dizell Rks xh shum te Mir

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 10:09 ,

guma shum te mira lira

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 22:21 ,

Goma te reja me bandasha.M+S.R.14. Vp 2018.

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 02:43 ,

Dhurimi i makinave (FALAS)

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Tet 19:23 ,

Golf

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 19:55 ,

Volvo v50

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 14:10 ,

Shitet BMV 320

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 21:08 ,

Bmv318

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 06:58 ,

BMW 328 benzin+gaz

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 15:32 ,

Bmv 530d 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim