Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | RS2

27 Shk 15:14 ,

shes audin rs2

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 10:36 ,

shes audin rs

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 10:50 ,

shes audin rs2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 14:49 ,

Audi rs2

2 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Qer 21:53 ,

Shitet audi B4 RS2

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:03 ,

kamion

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:14 ,

Audi B4

550 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 17:17 ,

Shes makinat

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim