Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Audi në shitje - Gjeni shpallje për vetura Audi të modeleve dhe serive të ndryshme

RS-modele , 61
S-modele , 206
TT , 81
100 , 596
200 , 106
80 , 6238
90 , 475
A1 , 193
A2 , 258
A3 , 4488
A4 , 8527
A5 , 758
A6 , 5325
A7 , 322
A8 , 1143
Allroad , 107
Cabriolet , 16
Coupé , 34
Q3 , 196
Q5 , 556
Q7 , 587
QUATTRO , 57
R8 , 18
RS7 , 12
RSQ3 , 1
S1 , 2
S7 , 3
SQ5 , 51
TT , 10
V8 , 8

Vetura Audi të reja dhe të përdorura, manuale apo automatike në shitje vetëm në MerrJep.com. Kërkoni mbi 25.333 shpallje për të gjetur ofertat më të mira për Audi në shitje.


Në këtë kategori mund të gjeni seri të ndryshme veturash të brendit Audi duke përfshirë Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7 dhe seri të tjera si S-Modele apo RS-Modele me vite të ndryshme prodhimi.

25 Jan 02:32
Link:
Vetura , Prishtinë

Audi a6 bitdi quattro 2015

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 12:53
Link:
Vetura , Gjilan

Audi a1 1.6 TDI s-line sportback FULL ����

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:04
Link:
Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
25 Jan 15:23
Link:
Vetura , Prishtinë

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO

16 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 09:28
Link:
Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online

Today 10:09 Store Vetura , Gjilan

Audi SQ5 3.0 TDI,Quattro

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:09 Vetura , Pejë

Shes Audi 80 1.9 td

570 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Today 10:09 Store Vetura , Prishtinë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

111 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Today 10:09 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Shtime

Blejm Vetura Gjith Regjionin e Kosoves 24/7 Online✅

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 10:08 Vetura , Dardanë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:08 Vetura , Deçan

��AUTO-SHALA BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7 ME KESH ��

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:08 Vetura , Ferizaj

���� Blejm Vetura Gjith Kosoven AUDI BMW MERCEDES etj

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 10:08 Vetura , Gjakovë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 10:08 Vetura , Kastriot

044-323-828 (BLEJ VETURA)

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Today 10:08 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 10:08 Vetura , Dragash

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 10:08 Vetura , Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:08 Vetura , Pejë

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Today 10:08 Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Today 10:08 Vetura , Artanë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Today 10:08 Store Vetura , Dardanë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Today 10:08 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 1.9 TDI Dizel Rks AUTOMATIK Viti prodhimit 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 10:08 Vetura , Therandë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:08 Store Vetura , Besianë

Blejm Vetura AUDI BMW MERCEDES WV OPEL ����

3 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 10:07 Vetura , Therandë

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 10:07 Vetura , Dardanë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 10:07 Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 10:07 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Today 10:07 Store Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura Gjith AUDI-BMW-WV. 24/7 Online

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 10:07 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Viti 2000-2016

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Today 10:07 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI S-Tronik 150PS 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 10:07 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 S line 2.0 TDI AUTOMATIC S-tronic VEQ ME DOGA

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:06 Store Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI MATRIX VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 10:06 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:06 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2011 Ne Gjendje Perfekte

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 10:06 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:06 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Today 10:06 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:06 Vetura , Ferizaj

BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Today 10:06 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Today 10:05 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:05 Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 10:05 Store Vetura , Prishtinë

AUDI A6 40 TDI 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Today 10:05 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Today 10:05 Store Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 10:05 Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Today 10:04 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 10:04 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Today 10:04 Store Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 10:04 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online

Merrjep ka një larmi të gjerë të veturave Audi për të zgjedhur. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një veturë Audi të re apo të përdorur, me transmetues manual apo automatik, me doganë apo pa doganë, Merrjep ka një mundësi për ju.


Nëse jeni në treg për një veturë Audi të re apo të përdorur, ne ju rekomandojmë t'ju hidhni një sy kategorisë sonë të veçantë në të cilën mund t'i gjeni të gjitha modelet e këtij brendi.


Audi - Vetura në shitje


Audi është një nga kompanitë me influencën më të madhe të makinave në botë, Audi është i njohur për veturat e saj sportive, me stil dhe SUV të cilësisë superiore.


I njohur për prodhimin e një sërë automjetesh luksoze duke përfshirë sedanë, makina sportive, SUV dhe të tjera, brendi Audi është jashtëzakonisht i njohur edhe në Kosovë, e kjo nuk kishte si të mos transmetohej edhe në platformën tonë MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura Audi automatik, manual, me benzinë apo naftë, të doganuar apo jo, me tabela të huaja, të re apo të përdorur, këto janë disa nga seritë e Audi-së të cilat mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Audi Seria A


Seria A është seria më e kërkuar e prodhuesit Audi në MerrJep.com. Kjo klasë e veturave varion në vetura të vogla, të mesme dhe të mëdha. Idealisht sa më i lartë të jetë numri aq më e madhe është makina si për nga madhësia fizike ashtu edhe nga kapaciteti i motorrit.


Më poshtë mund t'i gjeni disa nga modelet e kësaj serie


Audi A3 - Kjo seri është e gjitha e lidhur me stilin dhe klasin, nga linjat e tij të lëmuara tek motori i tij i fuqishëm. Vetura ka një nivel jashtëzakonisht të lartë të pajisjeve standarde. Audi A3 është një zgjedhje e zgjuar, nëse jeni duke kërkuar të udhëtoni për në dhe nga puna ose të bëni udhëtime në fundjavë me miqtë gjatë gjithë verës.


Pavarësisht se cilat janë preferencat tuaja, në këtë kategori ju mund të gjeni Audi A3 të viteve të ndryshme të prodhimit përfshirë Audi A3 2005, Audi A3 2005, Audi a3 2010, Audi A3 automatik apo manual etj.


Audi A4 - Është një veturë luksoze që ka një motor me performancë të lartë. Dizajni i makinës është i butë dhe elegant. Forma e makinës është unike dhe ka një formë aerodinamike. Ka veçori të këndshme të brendshme si sedilje lëkure, radio, sistem GPS dhe shumë më tepër. Disa nga modelet e kësaj serie si Audi A4 2009, Audi A4 2008, Audi A4 2010, Audi A4 2005 dhe të tjera, mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Përveç serisë A të veturave, MerrJep.com ju ofron gjithashtu një gamë të gjerë të serive Quattro, S-Model, RS- Model si Audi Q7, Q5, Q3, Q8, S8, S3, SQ 5 etj.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information