Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi në shitje - Shpallje për Audi A8, Audi A4, Audi A6, Audi A3 dhe modele të tjera

RS-modele , 69
S-modele , 237
TT , 92
100 , 626
200 , 110
80 , 6445
90 , 486
A1 , 231
A2 , 291
A3 , 5324
A4 , 9764
A5 , 971
A6 , 6675
A7 , 513
A8 , 1261
Allroad , 129
Cabriolet , 16
Coupé , 37
e-tron , 2
Q3 , 317
Q5 , 807
Q7 , 703
QUATTRO , 76
R8 , 19
RS7 , 12
RSQ3 , 1
S1 , 2
S7 , 4
SQ5 , 86
TT , 10
V8 , 12
Po kërkoni Audi në shitje? MerrJep është vendi i duhur për të gjetur modele të ndryshme të veturave Audi në shitje në Kosovë.

Zbuloni seleksionin më të mirë të veturave Audi në shitje në Kosovë në Merrjep, duke përfshirë modele të kërkuara si Audi A8, Audi A4, Audi A6, Audi A3, dhe modele Q si Audi Q5, Audi Q7 dhe shumë modele të tjera.
Sot 18:49
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Shitet audi a6 2.0 204ps

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:08
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:36
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Audi A4 - Viti 2003, Dizel, 2.5, Manual

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 22:19 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Audi A6 50 TDI Hybrid 3xS-Line Quattro

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:19 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Dardanë

❌BLEJM VETURA ME DEFEKT OSE AKSIDENT❌❌��

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:19 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Mitrovicë

AUDI A8 50 TDI S/LINE SPORT DISING BLACK EDITON

6 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Therandë

Audi a4

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:19 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 S LINE 2.0 TDI S TRONIC 12/2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  RS3  ·  Viti

BLEJM VETURA GITH KOSOVEN VW BMW AUDI MERCEDES

7 787 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjilan

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT P DOGAN AKSIDENT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Viti

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT NE GJITH KOSOVEN

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

8 010 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Dardanë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

6 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Pejë

��BLEJM VETURA❌ME DEFEKT ❌AKSIDENT ❌PA DOGAN❌

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Vushtrri

Audi A6 3.0TDI Automatik Quattro S-Line Full Opcion Ekstra

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vushtrri

Audi Q7 3.0TDI Automatik Rks Klima Tronik S-Line Full Opcion

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ferizaj

Shes audi a5 1.8 benxin 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  A2  ·  Pejë

Shes radjon per golf 6

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Lipjan

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

audi a6

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjilan

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN DEFEKTE ��

1 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 22:17 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

Audi Q3 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:17 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Malishevë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT BMW AUDI MERCEDS VW

1 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:17 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Vushtrri

Shes Audi A7 3.0TDI Automatik Rks 1 Vit Quattro Full Opcion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:17 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Vushtrri

Shes Audi A6 2.0TDI Automatik Rks 1 Vit Klima Tronik Ekstra

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 1.6 TDI Automatik S-Line Full Extra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

Audi Q3

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:14 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

AUDI Q5 3.0 Diesel Automatik Facelift Panorama RKS

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:09 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Audi SQ5 8R 3.0 TDI

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:08 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjilan

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

Audi Q3 2.0 TDI Quattro Automatik S-Tronic Vetem me dogane

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:05 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

11 610 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:05 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:04 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:01 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prizren

AUDI Q3

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:54 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Besianë

Audi A6 2.5 Tdi Automatik Rks 5 Muaj

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:53 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Audi A3 2.0 TDI VITI 2012 Model Sport-Back 2x

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Besianë

Audi A4 Automatik F1 2.5 TDI 2005 RKS

3 950 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 21:28 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Besianë

AUDI A3 1.6 TDI SPORTBACK 2013 “ME DOGANE”

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:18
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:08
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:03
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:02
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT S-LINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Vetura Audi në shitje


Jeni në treg për një automjet të hijshëm dhe të sofistikuar Audi? Mos shikoni më larg se faqja jonë ekskluzive kushtuar veturave Audi në Shitje në Kosovë. Këtu, ne kemi kuruar një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të modeleve Audi, duke siguruar që ju të gjeni lehtësisht Audi-në e ëndrrave tuaja.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit “Audi A8 ne shitje” “merrjep Audi A4”, “merrjep Audi A6”, “merrjep Audi A3”, “Audi A4 në shitje”, “Audi A3 merrjep”, “Audi A4 merrjep”, apo ”Audi A6 merrjep” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja me kërkimin tuaj për Audi në shitje.

Zbuloni modelet më të fundit të Audi Q


Zbuloni modelet më të fundit të Audi Q në MerrJep për të gjetur oferta të jashtëzakonshme. Audi Q është një gamë e veçantë e makinave SUV me dizajn dhe performancë të shkëlqyeshme. Në MerrJep, ofrojmë mundësinë për të eksploruar modele të ndryshme të Audi Q, përfshirë Audi Q3, Audi Q5 dhe Audi Q7.

Kërkoni me fjalë kyçe “merrjep Audi Q5”, “merrjep Audi Q7” dhe krahasoni ofertat e modeleve Audi Q në MerrJep për të gjetur atë që ju pëlqen dhe përputhet me buxhetin tuaj.

Si të gjeni modele Audi lehtë në MerrJep?


Merrjep ka listime që shtrihen në të gjithë Kosovën, duke siguruar që mund të gjeni Audi A2, Audi 80, Audi A4 karavan apo modele të tjera që janë në interesin tuaj.

Filtroni kërkimin tuaj për audi në shitje në MerrJep për rezultate më të shpejta duke shkruajtur në kutinë e kërkimit modelin e veturës që kërkoni.

Në mesin e mijëra shpalljeve, ju mund të gjeni vetura Audi sipas preferencës tuaj duke shkruajtur në kutinë e kërkimit “Merrjep Audi A5”, “Audi A8 merrjep”, “Audi 7 merrjep”,”Audi A3 ne shitje”, “Audi A1 ne shitje”, apo “merrjep Audi A8”për të zbuluar audi në shitje të përshtatshme për kërkesat dhe preferencat e juaja.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione