Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 428

16 Mar 09:06 ,

Shiten cockat qmimi i diskutushum

280 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 17:19 ,

Shitet Mini Motor Cross 50cc

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim