Fushë Kosovë | Makina | Vetura | BMW | 530

16 Shk 11:49 ,

Bmw Plin Benzin dizne

2 650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Shk 15:15 ,

Shes bmw 530d 2005 automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 18:28 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 14:49 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 17:09 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 14:59 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 04:23 ,

Shes bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 14:13 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:15 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 18:06 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 11:18 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 09:19 ,

Shitet urgjent BMW 530 F10 Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 21:42 ,

Bmw

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 22:09 ,

BMW 525 Diesel 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 15:51 ,

BMW 530

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 19:32 ,

BMW 530

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 17:14 ,

BMW

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 13:05 ,

BMW

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 17:48 ,

Shes BMW

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 16:43 ,

Bmw 530 2010 full ekstra

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 19:40 ,

BMW 530d

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:09 ,

Bmw 530 viti 2008 u shit 7.800€ e gezoft pronari

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 12:40 ,

Gt 530 grand turismo

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 19:07 ,

BMW 530 dizel Xdrive

30 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Jan 15:45 ,

Shes Bmw 530 3.0 ne gjendje te rregullt

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 21:49 ,

shes zogj te bardh te mishit

8 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 18:03 ,

Shitet bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 16:05 ,

Blej Gjith Llojet e Veturave Qe Nuk i Perdorni

444 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:58 ,

Shitet vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 10:21 ,

RENT A CAR YLLI 044-412-212.

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 14:11 ,

BMW E60 M PACKET

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 10:17 ,

Shiten...

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Jan 13:29 ,

Bmw E39 530i motorr x5

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 14:06 ,

Shitet dhe ndrrohet BMW 530 D

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:52 ,

Shitet dhe ndrrohet BMW 530D

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:47 ,

BMW 530 e61

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 19:44 ,

BMW 530d -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 20:22 ,

BMW 530 DA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 14:03 ,

BMW 530 e60 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Korr 18:32 ,

BMW 5er

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 09:42 ,

Bmw

38 003 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 19:51 ,

Shitet BMW 530d

9 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim