Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 633

07 Shk 15:38 ,

pres blers serioz

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim