Pejë | Makina | Vetura | BMW | Seri 8

850 , 1
11 Jan 18:27 ,

bmw 850 dhe 840 shiten urgjent

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim