Pejë | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 85
Seri 2 , 11
Seri 4 , 3
Seri 3 , 450
Seri 5 , 366
Seri 6 , 4
Seri 7 , 40
M-modele , 49
X-modele , 277
2002 , 3
i3 , 1
i8 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:05 ,

BMW 116 D SPORT-LINE ( 2.0 )

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 ,

BMW 335i

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:10 ,

Shitet Bmw X5 Xdrive 35d RKS

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Shitorja ,

BMW X3 Facelift 18d sDrive 2014 I DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturave

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 ,

BMW X3 3.0dizel Automatik-Tiptronik xDrive

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

BMW Delfin 1.8 Benxin

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 ,

Shitet ose nrrohet bmw 524 td

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:53 ,

BMW F30 318 D TWIN POWER AUTOMATIK FULL OPSIONE RKS-15

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 ,

BMW 330 D RKS - 04

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 ,

BMW 530 3.0

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:36 ,

BMW M520d MX11 RKS

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:31 ,

Bmw 320 46 2.0 Dizel rks shum i rujtur 049459202

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:07 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2010 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 ,

BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 ,

BMW X5 30D MODIFIKANT AUTOMATIK RKS

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:58 ,

BMW JAKNE PËR MOTORISTA

95 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:14 ,

BMW X6 M paket 30 Xdrive viti 2015 Pa Dogan

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 14:12 ,

BMW X5 35 Xdrive

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:24 ,

Bmw 320D e Aksedentume

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:50 ,

Shitet bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:23 ,

BMW X6

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Pri 19:34 ,

Shitet ose ndrroher bmw e39 528i mpaket fabrikisht

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 16:24 ,

BMW 320i FACELIFT 2003 RKS 7MUJ

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 13:04 Shitorja ,

BMW 218D / Seri 2

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 00:03 ,

Shes Bmw 318i 11muj Rks boj ndrim

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 22:40 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 22:38 ,

BMW X5

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:31 ,

Bmw 525 Tds

2 399 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 12:04 ,

BMW 320i

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:59 ,

Bmw X5-40 d M-PACET Facelift

16 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:59 ,

Bmw 520-F10 2.0 Automatik 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 01:43 ,

BMW 320D

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:44 ,

Shiten fellne 18 bmw

600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 15:56 ,

Bmw e60 xdrive facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 00:51 ,

Bmw 520D Karavan

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 21:48 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��Euro cash

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 18:50 ,

Shes ose ndroj bmw 525 dizell rks iskadum

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:34 ,

shes ndrroj bmw 118d 200ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:27 ,

Bmw e46 M-Packet Manual

4 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 23:35 ,

Bmw X5

6 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:03 ,

Shitet BMW 525 2.0D twin turbo 240 PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 15:45 ,

shes motorr me rym me baterija treja me krejt gjendje pune

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 05:33 ,

bmw x5 40d xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 19:00 ,

Bmw x5 40d xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 17:35 ,

Fellne 18

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione