Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Matiz

Sot 17:33 ,

Shes - Chevrolet Matiz 1.0 Me Klim

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Qer 00:46 ,

Chevrolet Matiz

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Qer 15:21 ,

Chevrolet Matiz 1.0 Benzin 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Qer 01:02 ,

chevrolet matiz 1.0 viti prodhimit 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 00:54 ,

chevrolet matiz 1.0 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Dhj 11:24 ,

Chevrolet Matiz

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Sht 16:01 ,

Agron

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 02:34 ,

Vetura ne shitje

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Maj 14:44 ,

Chevrolet Matiz 1.1 benzin

45 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 19:02 ,

Shes cheverletin viti 2005 benzin rks 8 muj

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Dhj 14:31 ,

Chevrolet 2008, 1.0 Benzin

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 18:42 ,

Shitet vetura chevrolet matiz

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 16:54 ,

Chevrolet 1.0 benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Gush 21:52 ,

Shitet vetura

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Dhj 10:07 ,

Chevrolet matiz 1.1 benzin me klim

900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 11:28 ,

Shitet Vetura

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 23:17 ,

Chevrolet Matiz -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 13:54 ,

Chevrolet matiz

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 14:24 ,

Chevrolet Matiz 1.0

1 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 19:18 ,

Chevrolet Matiz

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 11:04 ,

Sheverlet

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 12:40 ,

Chevrolet 2007 - Benzin 0.8 kubik

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 17:20 ,

Cheworlet Matiz

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Gush 15:41 ,

Chevrolet Matiz -06

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 22:27 ,

Chevrolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 09:09 ,

Chevorlet matiz

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Qer 11:51 ,

Chevrolet Matiz -09

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 19:49 ,

shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 13:57 ,

Chevorlet Matiz

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Shk 22:43 ,

Chevorlet Matiz

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Shk 10:26 ,

urgjent chevorlet matiz

1 400 EUR Price Reduced

03 Jan 16:53 ,

Chevrolet 2007 - Benzin 0.8 kubik

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim