Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet | Matiz

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Matiz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 03:23 Vetura , Gjilan

Chevrolet matiz 800 Cc Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Shk 17:14 Vetura , Ferizaj

Matiz cheverlet

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 19:09 Vetura , Prishtinë

Chevrolet matiz 1.1 benzin qmimi fiks:570 euro

570 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 04:02 Vetura , Pejë

Shitet chevrolet matiz

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 08:39 Vetura , Ferizaj

CHEVROLET MATIZ 800 CC ME KLIM 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 10:02 Vetura , Malishevë

Shitet vetura chervolet matiz

1 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Nën 08:58 Vetura , Pejë

Shitet chevrolet matiz

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 13:05 Vetura , Pejë

Chevrolett Matic

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 00:46 Vetura , Gjakovë

Chevrolet Matiz

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Qer 15:21 Vetura , Prizren

Chevrolet Matiz 1.0 Benzin 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Qer 01:02 Vetura , Gjakovë

chevrolet matiz 1.0 viti prodhimit 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 00:54 Vetura , Gjakovë

chevrolet matiz 1.0 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Sht 16:01 Vetura , Gjakovë

Agron

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 02:34 Vetura , Mitrovicë

Vetura ne shitje

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Maj 14:44 Vetura , Prizren

Chevrolet Matiz 1.1 benzin

45 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 19:02 Vetura , Ferizaj

Shes cheverletin viti 2005 benzin rks 8 muj

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Dhj 14:31 Vetura , Lipjan

Chevrolet 2008, 1.0 Benzin

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 18:42 Vetura , Prizren

Shitet vetura chevrolet matiz

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 16:54 Vetura , Prizren

Chevrolet 1.0 benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Gush 21:52 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Dhj 10:07 Vetura , Lipjan

Chevrolet matiz 1.1 benzin me klim

900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 11:28 Vetura , Prizren

Shitet Vetura

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 23:17 Vetura , Skenderaj

Chevrolet Matiz -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 13:54 Vetura , Viti

Chevrolet matiz

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 14:24 Vetura , Lipjan

Chevrolet Matiz 1.0

1 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 19:18 Vetura , Lipjan

Chevrolet Matiz

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 11:04 Vetura , Mitrovicë

Sheverlet

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 12:40 Vetura , Mitrovicë

Chevrolet 2007 - Benzin 0.8 kubik

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 17:20 Vetura , Besianë

Cheworlet Matiz

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Gush 15:41 Vetura , Gjakovë

Chevrolet Matiz -06

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 22:27 Vetura , Mitrovicë

Chevrolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 09:09 Vetura , Prishtinë

Chevorlet matiz

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Qer 11:51 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Matiz -09

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 19:49 Vetura , Prishtinë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 13:57 Vetura , Pejë

Chevorlet Matiz

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Shk 22:43 Vetura , Besianë

Chevorlet Matiz

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Shk 10:26 Vetura , Besianë

urgjent chevorlet matiz

1 400 EUR Price Reduced

03 Jan 16:53 Vetura , Mitrovicë

Chevrolet 2007 - Benzin 0.8 kubik

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Matiz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione