Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Corsa - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 7650
VW Volkswagen , 1153
Audi , 290
BMW , 231
Ford , 108
Peugeot , 107
Renault , 94
Fiat , 86
Citroën , 66
Seat , 33
Škoda , 32
Alfa Romeo , 20
Volvo , 16
Land Rover , 15
Hyundai , 15
Smart , 15
Jeep , 14
Nissan , 13
Mazda , 11
Kia , 11
Acura , 11
Toyota , 10
Chrysler , 10
MINI , 9
Rover , 7
Daihatsu , 7
Lancia , 7
Daewoo , 6
Chevrolet , 6
Suzuki , 4
Dodge , 4
Honda , 4
Aixam , 4
Porsche , 4
Dacia , 3
Zastava , 3
Ssangyong , 3
Isuzu , 2
Alpina , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
MG , 2
KTM , 2
TVR , 1
DeTomaso , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Corsa Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 12:58
Linku:
Vetura , Gjakovë

Corsa 1.3 Disel

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 07:46 Vetura , Prishtinë

SKODA OCTAVIA - VITI 2012 - 1.6 TDI - BLUEMOTION - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2012 - 1 VIT RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:46 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - ECOFLEX - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:46 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 - VITI 2004 - SLINE - 2.4 V6 BENZIN - RKS 8 MUAJ -

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - 2.0 DIZELL - XDRIVE - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:38 Vetura , Prishtinë

Skoda SuperB 2.0 TDI Viti 2014 FACELIFT RKS 166.000 Km

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:38 Vetura , Pejë

Opel Insignia 2014����Automatik 2.0CDTI Facelift ����

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 Vetura , Pejë

Opel Insignia155000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:36 Vetura , Prishtinë

Caddy TDI Frigo

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:36 Vetura , Prishtinë

Caddy Automatik me 7 ulese

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:36 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 TDI 158 mij km

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:36 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:35 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI ME 5 ULESE I POSARDHUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:35 Vetura , Prishtinë

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI ME DOGAN + FATUR ME TVSH

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Vetura , Prishtinë

Caddy TDI 240 mkm

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I POSARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:25 Vetura , Prishtinë

SCODA YETI 2017*2.0*AUTOMATIC*4x4

13 700 EUR

Sot 07:23 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA S-D DISEL 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:19 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA S-D 1.3 DISEL ME DOGAN ME KLIME 2013

Sot 07:19 Vetura , Gjilan

Peugeot 207 1,6 Disel viti 2008

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:13 Vetura , Pejë

Kamioneta me 6 Ulse T4 2.4 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:13 Vetura , Pejë

Fiat Punto 1.2 Benxin viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:12 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI 4X4 viti 2015 model 2016 Pa Dogan

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:12 Vetura , Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:12 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:12 Vetura , Pejë

Passat b8 2.0 DSG 2015 Pa Dogan

11 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:11 Vetura , Pejë

Citroen c3 1.6 Benxin viti 2004

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:11 Vetura , Pejë

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:30 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 SPECIAL 1.9 TDI - I E KUQE

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:22 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA 1.3ECOFLEX ME DOGAN NGA GJERMANI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:22 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI- Rks 1vjet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:20 Vetura , Prizren

Mercedes GLC 220 CDI 4Matic Veq Me Dogan ( Ndrrohet )

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:20 Vetura , Prizren

Nissan Terrano 2.7 Diesel Manuel Me Klim RKS ( Ndrrohet )

6 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:14 Vetura , Ferizaj

Ford conect 1.8 tdci ☎️044280873 / 2.300 euro rks 3 muj

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:11 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 Automatik Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:09 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:09 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA 1.3CDTI ME DOGAN HOMOLOGIM - 2013

Sot 01:42 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI VITI 2009 RKS

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Vetura , Prishtinë

CITROEN C-ELYSEE 1.6 DIESEL 2017 RKS

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:02 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT AUTOMATIK 136.000 KM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:02 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Corsa | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Corsa në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • Corsa në kategorinë Vetura | Suzuki
  • corsa në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • corsa në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • CORSA në kategorinë Vetura | Lancia
  • Corsa në kategorinë Vetura | Zastava
  • Corsa në kategorinë Vetura | Opel
  • corsa në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • Corsa në kategorinë Makina
  • Corsa në kategorinë Vetura | Opel | Antara

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione