Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | Patriot

Dje 17:08 ,

Jeep Patriot 2.0 DIESEL

6 500 EUR

Dje 10:23 ,

Jeep Ptriot 2.4I 2011 KM 85830 *I DOGANUAR*

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Qer 18:35 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 12:50 ,

Jeep patriot

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 18:59 ,

Jeep Patriot dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 22:27 ,

Shitet vetura JEEP Patriot

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Nën 21:57 ,

Jeep patriot limited

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Tet 20:23 ,

Jeep patriot

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 23:16 ,

Shes gjipin jeep patriot

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 12:36 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 16:29 ,

Jeep Patriot 2.0 Dizell 2007 me.dogan regjistrim

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 19:35 ,

Jeep 2.0 tdi 4x4 I Sapo Doganuar

10 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 23:27 ,

Shiten fellent me goma veq fellnet jo gjipi 600 e

600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 20:36 ,

Shitet Jeep Patriot

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 18:06 ,

Jeep benzin 2.4 tip top munsi ndrrimi

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 01:26 ,

Jeep 2.4 b 1vit rks viti 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 11:32 ,

Jeep Patriot

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Korr 21:02 ,

Jeep Patriot

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 13:18 ,

jeep patriot 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Gush 13:14 ,

jeep

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Gush 23:38 ,

Jeep

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Qer 21:33 ,

Jeep Patriot 2.0 Diesel 4x4

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim