Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kosova - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 24
Ford , 20
Kia , 14
Opel , 14
Peugeot , 10
Audi , 8
Škoda , 7
Renault , 6
Volvo , 4
Fiat , 3
Smart , 3
Toyota , 3
Acura , 2
Aixam , 2
Seat , 2
Jeep , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kosova,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kosova Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 19:23 Vetura , Prishtinë

BMW 320D 2.0 184Pss��///M•Sport*AUTOMATIK* LLEDA+NAVI+ILKUR

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 16:34 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 18:29 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shes Tiguan 2.0 Tdi Automatik Viti 2013 I Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 13:13 Vetura , Prishtinë

Golf 7 | 2019 | 1.6 | Dizel | 142000 kilometra

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 13:12 Vetura , Prishtinë

Kia ProCeed M/T | 2011 | 1.6 | Disel | 310000 KM

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 13:12 Vetura , Prishtinë

Kia Rio M/T | 2012 | 1.2 | Benzin | 130000 kilometra

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Sht 13:11 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Asx | 2015 | 1.6 | Benzin

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 13:11 Vetura , Prishtinë

Kia Stonic 6A/T | 2023 | 1.4 DPI | Benzin |

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 13:08 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto A/T | 2023 | 1.2 MPI | Benzin |

17 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 13:08 Vetura , Prishtinë

Kia Sportage Ex Motion 7DCT | 2023 | 1.6 T-GDI | Benzin |

36 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 13:06 Vetura , Prishtinë

Kia Xceed A/T | 2023 | 1.5 T-GDI | Benzin | 7DCT

29 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 13:06 Vetura , Prishtinë

Golf 7 A/T | 2018 | 1.6 | Dizel | 179000 kilometra

17 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 11:09 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 11:07 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:06 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 11:02 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 11:00 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 09:35 Vetura , Prishtinë

Bmw 3 2.0 diesel Automatik facelift 2016

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 09:50 Vetura , Prishtinë

Kia Ceed M/T | 2014 | 1.4 | Benzin | 194000 kilometra

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 09:49 Vetura , Prishtinë

Kia Ceed

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 12:37 Vetura , Prishtinë

Kia CEED | 2016| 1.4 | Benzin| 206000 kilometra

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 12:29 Vetura , Prishtinë

Kia Rio M/T | 2014| 1.2| Benzin

5 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 12:09 Vetura , Prishtinë

Kia Rio M/T | 2014| 1.2| Benzin | 230000

5 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 08:55 Vetura , Prishtinë

Kia CEED | 2016 | 1.6 | Dizel | 180000

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 15:24 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 Tdci 1 vit RKS

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 08:24 Vetura , Prishtinë

Freelander 2

18 Gush 04:03 Vetura , Skenderaj

Nisja nga kosova ne gjermani

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 04:03 Vetura , Skenderaj

Udhtim nga kosova per ne gjermani

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 00:09 Vetura , Prishtinë

Humb peshe me Rrypin Sauna Belt

9 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Gush 08:36 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.5tdci 70xxx km 1VIT REGJISTRIM

12 700 EUR

10 Gush 22:40 Vetura , Prishtinë

BMW X5 M-PAKET 40D I DOGANUAR RKS VITI 2016 FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 15:39 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.5tdci *77,000KM* 1VIT RKS

12 700 EUR

17 Korr 08:37 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes citan 109

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 12:58 Vetura , Prishtinë

VW Jetta

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Qer 08:19 Vetura , Pejë

SHES FORD FIESTA 2011 1.4TDCI 1VIT RKS

29 Qer 08:19 Vetura , Prishtinë

Skoda octavia tdi 1.6 2017

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Qer 18:21 Vetura , Prishtinë

“SHITET GOLFI 7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 15:32 Vetura , Drenas

Golf 7.5, 2.0-Tdi, automatik, viti 10/2017,

20 EUR Price Reduced

06 Qer 12:24 Vetura , Ferizaj

Audi Q3

16 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 15:19 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2020 1.5tdci

1 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Maj 23:58 Vetura , Pejë

Pasat

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 21:47 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes Citan 109

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 08:05 Vetura , Prishtinë

Kompania KAM KOSOVA shpall per shitje 3 evetura Peugot

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 13:03 Vetura , Prishtinë

Kompania KAM KOSOVA shpall per shitje 3 evetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:46 Vetura , Pejë

Ford Kuga 2015 Automatik, pak kilometra

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Shk 17:40 Vetura , Lipjan

Bmw 530d M paket

8 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 18:27 Vetura , Burim

Shitet kombi

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 08:01 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 f30 diesel facelift

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kosova | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione