Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA 200

19 Dhj 20:03 ,

Mercedes Benz CLA 220 AMG LINE

26 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Dhj 11:58 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 14:14 ,

MERCEDES CLA 200 CDI RKS FULL - 15

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Tet 22:20 ,

mercedes benz cla200 AMG LINE

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 17:20 ,

Shes Mercedes Benz CLA - AMG

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Jan 20:02 ,

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 23:32 ,

Mercedes Benz CLA 200 Urban

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 14:00 ,

SHITET CLA AMG LINE 50,000km ne TIRANE

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Shk 18:40 ,

Mercedes benz cla 200

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 12:31 ,

Mercedes CLA 220

29 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Korr 00:47 ,

Shes mercedes

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim