Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep Mercedes - Shpallje për Mercedes C220, Mercedes E Class dhe modele të tjera

A-Class , 4187
B-Class , 1022
C-Class , 6476
CE-Class , 48
CL-Class , 72
CLA-Class , 115
CLC-Class , 37
CLK-Class , 174
CLS-Class , 302
E-Class , 6075
G-Class , 101
GL-Class , 184
GLA-Class , 52
GLC-Class , 123
GLE-Class , 149
GLK-Class , 208
GLS-Class , 8
ML-Class , 1544
R-Class , 129
S-Class , 964
SL-Class , 73
SLK-Class , 72
V-Class , 498
190 , 7223
200 , 3123
220 , 5315
230 , 232
240 , 331
250 , 4161
260 , 37
270 , 1504
280 , 301
290 , 148
300 , 1082
320 , 1221
350 , 458
380 , 49
400 , 122
416 , 62
420 , 23
450 , 21
500 , 61
560 , 8
600 , 43
AMG GT , 42
AMG GT S , 15
MB 100 , 157
SLR , 5
SLS AMG , 5
Vaneo , 185
Vario , 68
Viano , 218
Model tjetër , 3846
Kategoria e MerrJep Mercedes është vendi i duhur për të gjetur modele të ndryshme të veturave Mercedes në shitje në Kosovë.

Zbuloni seleksionin më të mirë të veturave Mercedes-Benz në shitje në Kosovë në Merrjep, duke përfshirë modele të kërkuara të Mercedes A Class, Mercedes S Class dhe Mercedes C Class si Mercedes C220, Mercedes 190, Mercedes 250, Mercedes E220, Mercedes 200, Mercedes C229 dhe shumë modele të tjera.
Sot 12:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

MB E-220 CDI 4MATIC AMG-LINE - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 16:10
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Mercedes E220

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

MERCEDES BENZ C-220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

MB E-220 CDI AMG-LINE - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:10
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Prishtinë

MERCEDES E250 BENZIN VITI 2010 AUTOMATIK

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar

Sot 14:01 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  500  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA ��049/66 04 54��DEFEKT MOTORR AKSIDENT DEFEKT

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:01 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN DHE ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Klinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:00 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pejë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:59 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT ��049 66 04 54��AKSIDENT

11 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prishtinë

MERCEDES-BENZ E250 DIZELL AUTOMATIK VITI 1994 I REGJISTRUAR

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Deçan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Viti

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

MERCEDES BENZ E 2015 Bluetec Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mitrovicë

MERCEDES BENZ E CLASS AUTOMATIC 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Malishevë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

80 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Mitrovicë

Mercedes Benz E 2010 Pa Dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B Electric Drive  ·  Mitrovicë

MERCEDES-BENZ SPRINTER FRIGO

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 13:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Mercedes-Benz Sprinter

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Kastriot

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vushtrri

MERCEDES *E 320 CDI *AUTOMATIK *Avantgarde

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

Shes Ndrroj mercedes cdi 220 2001 rks i skadum

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gjilan

Mercedes

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes-Benz Vito 111 CDI 2.2 Face/Lift 2009

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Mitrovicë

MERCEDES C220 AMG LINE��AUTOMATIK MODEL 2012

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Mitrovicë

Mercedes Benz ML 320cdi Automatik 2006 - 049 665 551

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI - AUTOMATIK - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 280  ·  Prishtinë

Shitet korpa me dogan pagune 20m

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Skenderaj

Shitet C220 Automatik 2008 Euro 4

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Prishtinë

Shitet sprinter 316cdi pa dogan frigo 2005 klim -20

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

MB E-220CDI BLUETEC 7 ULESE - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Prishtinë

Shitet vito 111cdi viti 2002 rks i skaduar

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

MB E-220CDI 4MATIC BLUETEC - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

MB E-220 CDI 4MATIC AMG-LINE - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Prishtinë

MERCEDES-BENZ ML 350 BLUTEC 4MATIK FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

MB E-220 CDI AMG-LINE - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

MB C-220 CDI AMG-LINE - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

MERCEDES BENZ C-220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Therandë

Shitet Mercedes E 220

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

SHITET TOKA urgjent zbritje rrugen kryesore

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes E 220cdi 2003 Rks 8 muaj

5 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Ferizaj

Mercedes 200 Dizel RKS

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Ferizaj

Mercedes 190 Dizell -91 RKS

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

SHES C 220 CDI VITI 2007 AUTOMATIK PA DOGAN EVEO 4

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:19 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

MERCEDERS SPRINER 316 CDI MAXI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Prishtinë

Mercedes

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:10
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Prishtinë

MERCEDES E250 BENZIN VITI 2010 AUTOMATIK

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

Shitet mercedes C220 Automaktik

5 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prizren

Vitrin per akullore

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

Mercedes A170cdi dizel model 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep vetura Mercedes në shitje


Merrjep është burimi juaj i vetëm për zbulimin e një game të gjerë të modeleve Mercedes-Benz, duke përfshirë Mercedes C220, Mercedes E-Class, Mercedes 190, Mercedes 250, Mercedes C 229 dhe Mercedes 220.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit “merrjep Mercedes c220”, “merrjep Mercedes e class”, “merrjep Mercedes 190”, “merrjep mercedes 250”, “merrjep Mercedes 220”, “Mercedes E 220”, për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja me kërkimin tuaj për Mercedes Benz S Class në shitje.

Përditësohemi vazhdimisht me ofertat më të fundit të veturave MerrJep Mercedes Benz ofrojmë çmime të konkurrueshme dhe shërbim cilësor.

Si të gjeni Mercedes-in tuaj të Preferuar?


Kërkoni sipas Modelit: Përdorni filtrat tanë të lehtë për përdorim për të lehtësuar kërkimin tuaj duke specifikuar modelin tuaj të dëshiruar, si "Mercedes 190 në shitje", “Mercedes S Class në shitje”,"Mercedes 250 në shitje", ose “Merr jep Mercedes 250” Kjo e lehtëson kërkimin tuaj, duke siguruar që gjeni Mercedes-Benz-in që përputhet me preferencat tuaja.

Shfletoni Listat: Zbuloni listat e detajuara të shpalljeve për Mercedes MerrJep me imazhe të cilësisë së lartë dhe përshkrime të plotësuese. Merrni një pamje të afërt të makinave Mercedes-Benz të disponueshme për shitje, nga dizajni i jashtëm deri te karakteristikat e brendshme.

Regjistroni shpallje falas për shitje të Mercedes-Benz


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, makina bujqësore, telefona, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.

Prandaj, nëse keni një veturë Mercedes-Benz për ta ofruar për shitje, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni atë në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për Mercedes MerrJep me frazën e kërkimit "Mercedes në shitje" në MerrJep.com.

Në mënyrë që shpallja juaj të jetë më e suksesshme, ne ju rekomandojmë të vendosni modelin apo vitin e prodhimit, historinë e veturës, gjendjen fizike si dhe riparimet që keni bërë në të.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione