Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA-Class

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:00 Vetura , Prizren

Cla220 cdi super gjendje okazion 18000€ i diskutueshem

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 11:46 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz CLA 220 AMG paket

39 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 08:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA45 AMG

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 21:36 Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz CLA 180 1.6 122HP AUTOMATIC AMG-STYLE

21 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Jan 09:46 Shitorja Vetura , Lipjan

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Jan 19:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA 200 AMG paket

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 10:11 Vetura , Prishtinë

I shitur ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 20:04 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz CLA 45 AMG

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 23:37 Vetura , Lipjan

Mercedes 207

1 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 16:07 Vetura , Ferizaj

Benz

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 22:51 Vetura , Prishtinë

Veture Mercedes

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Gush 22:47 Vetura , Skenderaj

Shitet

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Gush 18:10 Vetura , Prizren

Mercedes cla

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:51 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Mercedes

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 10:57 Vetura , Therandë

Mercedes benz CLA 200 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 00:28 Vetura , Therandë

Shitet mercedes. Benz cla 200 049127303

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:22 Vetura , Therandë

Në gjendje të mir per më shum 049127303

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 00:12 Vetura , Therandë

Mercedes Benz CLA 200 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 12:58 Vetura , Prishtinë

mercdes

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 20:57 Vetura , Drenas

MERCEDES-BENZ CLA 35 AMG 306PS 2020

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 20:20 Vetura , Prizren

Shes/Ndrroj Veturen me Banes/Tokë

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:02 Vetura , Prizren

Shes / Ndrroj Veturen me Banes/Tok

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz CLA

13 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 04:17 Vetura , Vushtrri

Mercedes-benz cla200 2.0

20 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 15:12 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes cla220d

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Pri 14:41 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes cla220d

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Pri 18:42 Vetura , Rahovec

Citan 1,4 disel

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 14:00 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz CLA class 45AMG

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Mar 17:25 Vetura , Prizren

Shitet mercedes benz cla 2.2 disel automatik 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 06:42 Vetura , Prizren

CLA AMG Line

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 08:33 Vetura , Gjilan

benz

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Jan 13:26 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 03:20 Vetura , Therandë

Shitet kombi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 10:30 Vetura , Fushë Kosovë

mercedes cla

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 02:44 Vetura , Viti

Mercedes CLA 220 Automatik 2014 I Doganuar Full Opcion

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 00:25 Vetura , Artanë

OKAZION Shitet ose Nderrohet Mercedez-Benz CLA-220

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 00:56 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz CLA AMG 45

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Tet 18:02 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz CLA AMG 45

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Tet 09:21 Vetura , Prishtinë

Shitet

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Sht 12:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes cla 200d

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 19:42 Vetura , Therandë

CLA 200 Mercedes Benz

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 14:25 Vetura , Prishtinë

shitet

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:19 Vetura , Drenas

Mercedes cla 220

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 00:20 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz cla200

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:39 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ CLA 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:03 Vetura , Therandë

Mercedes benz CLA 220

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Maj 00:00 Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz CLA 220 CDI

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione