Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | S 260

22 Tet 15:04 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim