Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | 944

25 Korr 01:35 ,

Porsche 944 2.5 e regjistruar RKS oldtimer

Viti: 1985
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Tet 17:03 ,

Shes fellne per porsche

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim