Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 22898
VW Volkswagen , 2416
Audi , 1233
Opel , 723
Fiat , 187
Renault , 176
Peugeot , 175
Ford , 171
Citroën , 138
Land Rover , 93
Seat , 61
Alfa Romeo , 57
Škoda , 49
Nissan , 47
MINI , 34
Jeep , 33
Rover , 30
Mitsubishi , 29
Hyundai , 27
Volvo , 27
Acura , 24
Toyota , 22
Kia , 19
Chrysler , 17
Suzuki , 17
Mazda , 15
Dodge , 15
Smart , 15
Jaguar , 13
Chevrolet , 13
Daihatsu , 12
Honda , 10
Porsche , 10
Alpina , 9
Lancia , 9
Dacia , 7
Aixam , 7
Ssangyong , 6
Daewoo , 6
Bentley , 4
Zastava , 3
Artega , 3
Pontiac , 3
Yugo , 3
MG , 3
Infiniti , 3
Isuzu , 2
Lada , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Subaru , 2
Maybach , 2
KTM , 2
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Talbot , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Trabant , 1
Corvette , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:30
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Prishtinë

BMW 318d

31 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:23
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3, 2.0 TDI 150PS

17 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:01
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:01
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjakovë

BMW X1 X-DRIVE 20d F1X - PANORAM SPORT LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Vetura  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Prishtinë

Nissan Murano 2010 V6 Automatik 3.5L

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 21:39 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPELL ASTRA 2.0 Dizell Rks

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:36
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:36
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:36
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:36
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Gjakovë

BMW 2-Series X-DRIVE GRAN TOURER SPORT LINE

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 DSG - AUTOMATIK - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:12 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Kombi  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN DHE ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:52 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D F30 XDRIVE 2014 NGA ZVICRRA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:51 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Mitrovicë

BMW 320D F30 XDRIVE 2014 NGA ZVICRRA ����������

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 20:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH Caddy 2.0TDI 2016

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:32 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Prishtinë

Bmw 120i në gjendje shumë të mirë teknike si dhe optike

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:32 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Prishtinë

Shitet Volvo XC90 2.4 dizell automatik

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

golf 5 1.9 tdi

6 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:24 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pejë

Renault clio 1.2 benzin rks i skadum shum ngjendje tmir 650€

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

11 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:13 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 19:57 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw e70 3.0diesel 10.600

10 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:57 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Besianë

Bmw 118 Pa Dogan 2014���� Automatik

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:50 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

BMW 320D LUXURY FACELIFT AUTOMATIK 8g VITI 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:48 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA B 2.0 CDTI AUTOMATIK GRAND SPORT RKS 2018

15 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Besianë

MERCEDES G-class 6.3 AMG BI-TURBO V8 RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

BMW X1

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:38 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320d F30 Automatik

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Shes X5 Automatik

123 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:18 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Prishtinë

Bmw e46 330d facelift

7 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell) / Pa DOGAN

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Viti

BMW X1 Automatik Xdrive 2013 Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:03 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

SHES BMW X5 DIZEL VITI 2003 AUTOMATIK+TIPTRONIK

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:01
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:01
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjakovë

BMW X1 X-DRIVE 20d F1X - PANORAM SPORT LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:59
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

BMW 1 2.0 /// M - PACKET - I Regjistruar RKS ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:58 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Prishtinë

Bmw 420 D

20 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:47 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

BMW x1 vp2018 2.0

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:42
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Gjakovë

BMW 2-Series X-DRIVE GRAN TOURER SPORT LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:41
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Gjakovë

BMW 1 D 2.0 MODEL URBAN - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:40
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:30 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Prishtinë

Bmw F20 2.0 Automatik 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:11 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjakovë

BMW 320

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:09 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Gjakovë

BMW X3 30d

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:06 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

Bmw x1 2016 Xdrive (4x4)��������

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 18:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • BMW në kategorinë Makina
  • bmw në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Z4 | Z-modele
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Seri 5
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | 740 | Seri 7
  • bmw në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Bmw në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • BMW në kategorinë Vetura | BMW | Z3 | Z-modele
  • Bmw në kategorinë Vetura | Opel | Combo

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione